بیاتومگ – سرانجام شبکه ای‎ام‎سی اولین تریلر را برای فصل ۳ سریال Preacher (واعظ) منتشر کرده که در آن، مشاهده می‎شود که جسی و همراهانش در گروه لانژل‎ها و در جریانی مخالف هر استار و دیگر اعضای گریل قرار دارند. پخش فصل سوم سریال واعظ از روز دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ (۲۴ ژوئن ۲۰۱۸) آغاز خواهد شد.

این تریلر، اولین نیم نگاهی است که درون فصل جدید سریال واعظ را به نمایش می‎گذارد. این تریلر همچنین، نگاهی اجمالی از اینکه داستان شامل چه می‎باشد نیز ارائه می‎دهد. در این فصل از سریال، علاوه بر جستجوی دمدمی جسی برای پیدا کردن خدا، شاهد آماده شدن او و همچنین تولیپ و کسیدی برای مبارزه با سازمان مذهبی گریل خواهیم بود، سازمانی که در فصل دوم سعی داشت تا جسی را به خدمت بگیرد و از او قدرت جنسیس درون او استفاده کند.

خلاصه داستان فصل ۳ سریال واعظ بدین شرح است:

“در فصل ۳، جستجوی جسی کاستر برای پیدا کردن خدا، او را به مکانی می‎برد که برای کل زندگی‎اش از آن اجتناب می‎کرده است و آن مکان، خانه است. جسی، تولیپ و کسیدی به پلنتیشن لوییزیانا بازمی‎گردند، جایی که جسی در آن بزرگ شده است. آنها متوجه می‎شوند که کینه‎های قدیمی و تعهدهای مهیب در انتظار آنها بوده است. با کمک دوستانش و همچنین چند دشمن، جسی باید از گذشته‎اش بگریزد زیرا آینده دنیا به آن بستگی دارد.”

تریلر فصل ۳ سریال Preacher (واعظ)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *