بیاتومگ – کلیپی برای فیلم Black Water (بلک‎ واتر) منتشر شده که در آن، ژان کلود ون دام و دولف لاندگرن با یکدیگر همکاری می‎کنند تا از زندانی مخفی متعلق به سازمان سیا بگریزند. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. این دو ستاره اکشن فیلم‎های دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی، چندان با یکدیگر ناآشنا نیستند و قبلا در مجموعه فیلم‎های Universal Soldier (سرباز جهانی) در کنار یکدیگر نقش‎آفرینی کرده‎ و در سال ۲۰۱۲ نیز در فیلم The Expendables 2 (بی‌مصرف‎ها ۲) بازی کردند. هیچ‎کدام از آنها در سال‎های اخیر سرعت خود را کم نکرده و در پروژه‎های مختلف حضور پیدا کردند.

فیلم بلک واتر به کارگردانی پاشا پاتریکی می‎باشد، کسی که برای مدتی طولانی فیلمبردار بوده است. فیلمنامه فیلم را نیز نویسنده فیلم ۶ Bullets (شش گلوله)، چاد لاو قلم زده است. ون دام در این فیلم نقش یک عامل بسیار مخفی به نام ویلر را بازی می‎کند که پس از اشتباه پیش رفتن یک ماموریت، خود را در یک مکان عملیات‎های مخفی زیرآبی سازمان سیا زندانی شده می‎یابد، مکانی که به شکل یک زیردریایی است. از آنجا که هیچ چاره‌ای برایش باقی نمانده، ویلر با یک زندانی‎دیگر به نام مارکو با بازی لاندگرن همکاری می‎کند، مردی خطرناک که ممکن است کلید آزادی‏‎شان را در دست داشته باشد.

در این کلیپ، ویلر و مارکو برای اولین بار کاملا با یکدیگر آشنا می‎شوند و با هم پیمان همکاری برای فرار از این زندان زیردریایی می‎بندند. در فیلم بلک واتر، جازمین والتز نقش مامور سازمان سیا به نام کیسی تیلور را ایفا می‎کند، شخص دیگری که برای فرار از این زندان، به ویلر کمک می‎کند. فیلم بلک واتر قرار است در تاریخ جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ (۲۹ ژوئن ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها اکران شود.

کلیپ فیلم Black Water (بلک‎ واتر)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *