بیاتومگ – یکی از کارگردانان برجسته و مهم سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) در شبکه‎های اجتماعی، به گزارش‎های خروج اندرو لینکلن از این سریال پس از فصل نهم واکنش نشان داده و تلاش کرده تا ترس و واهمه‎ها از به مشکل خوردن این سریال بدون ستاره‎اش را کاهش دهد.

چندی پیش گزارش شد که اندرو لینکولن قرار است سریال مردگان متحرک را پس از فصل ۹ ترک کند و این در حالی است که افزایش دستمزدی به نورمن ریدوس پیشنهاد شده تا پا پیش بگذارد و نقش اصلی سریال شود. از این رو، انتظار می‎رود که لینکولن تنها در نیمی از قسمت‎های فصل نهم سریال حضور پیدا کند.

سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

گرچه هنوز این خبر به طور رسمی توسط شبکه ای‎‌ام‎سی تایید نشده اما به نظر می‎رسد که این خبر صحت کامل دارد چراکه نورمن ریدوس نیز در واکنش به این خبر، در شبکه‎های اجتماعی، تصویری از خودش و لینکلن در راستای ادای احترام به وی منتشر کرده بود.

مایکل سترازمیس همانند اندرو لینکلن، از فصل اول در سریال مردگان متحرک همکاری داشته و اخیرا نیز قسمت ۱۴ فصل ۸ را کارگردانی کرده بود. همانطور که در بالا مشاهده می‎کنید، این کارگردان با انتشار تصویری از خودش به همراه لینکولن، پیامی احساسی منتشر کرده است. او نوشته:

“برخی از ما هشت سال گذشته زندگی‎مان را در کنار اندرو زندگی کرده‎ایم، کار انجام داده‎ایم، یکدیگر را بغل کرده و حتی در برخی موارد، خون ریخته‎ایم. همه اینها برای ساخت چیزی خاص و ویژه بود. او یکی از عالی‎ترین افرادی است که من تاکنون دیده‎ام. سریال نیز همانند شما، دلتنگ او خواهد شد. سریال متفاوت خواهد بود اما همچنان عالی باقی خواهد ماند. “

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *