بیاتومگ – دومین تریلر رسمی برای فیلم Mortal Engines (موتورهای مرگبار) منتشر شده که در ادامه می‎توانید آن را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. این فیلم اقتباسی سینمایی از سری رمان‌هایی انگلیسی به همین نام نوشته فیلیپ ریو می‌باشد. بازیگران زیادی در این فیلم فانتزی حضور دارند و از جمله آنها می‌توان به هوگو ویوینگ، رابرت شیهان، رونان رافتری، هرا هیلمار، استیون لانگ، جیهائه، لیلا جورج، کالین سالمون، پاتریک مالاهاید و رگ-جین پیج اشاره کرد.

حوادث فیلم در دنیایی در هزاران سال بعد رخ می‌دهد که در آن، شهرهای زمین در هر طرف برای به دست آوردن منابع سعی در مبارزه با دیگری دارند. در یکی از این شهرهای بزرگ فردی به نام تام نتسوورثری بطور غیرمنتظره‌ای با زنی جوان و مرموز به نام هستر شاو برخورد می‌کند، برخوردی که می‌تواند زندگی او را برای همیشه تغییر دهد. پیتر جکسون و فران والش به همراه فیلیپا بوینز فیلمنامه این فیلم را قلم زده‎اند. این فیلم به کارگردانی کریستین ریوز می‎باشد. فیلم موتورهای مرگبار قرار است در تاریخ ۱۴ دسامبر ۲۰۱۸ (۲۳ آذر ۱۳۹۷) اکران شود.

اولین تیزر تریلر فیلم در سال گذشته میلادی منتشر شده و نیم نگاهی از کاراکتر هستر و همچنین مناظر و مقیاس عظیم فیلم ارائه داده بود. با این حال، دومین تریلر فیلم، به طور عمیق‎تر در داستان شیرجه می‎زند و ما را بیشتر با این فیلم فانتزی آشنا می‎کند. علاوه بر تریلر، پوستری نیز برای فیلم منتشر شده که کاراکتر هستر را به نمایش می‎گذارد. این پوستر را در زیر مشاهده می‎کنید.

تریلر فیلم Mortal Engines (موتورهای مرگبار)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Mortal Engines (موتورهای مرگبار)

فیلم Mortal Engines (موتورهای مرگبار)
فیلم Mortal Engines (موتورهای مرگبار)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *