بیاتومگ – اولین تریلر رسمی برای فیلم Operation Finale (عملیات نهایی) منتشر شده که در آن، اسکار آیزاک در حال شکار نازی‎ها است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید. کارگردانی این فیلم تاریخی و هیجان‎انگیز در دستان کریس وایتز می‌باشد. فیلمنامه فیلم را نیز مت چارمن و متیو اروتان قلم زده‎اند.

فیلم عملیات نهایی، داستان واقعی یک مامور مخفی به نام پیتر مالکین را بازگو می‎کند که ۲۷ سال را با سازمان جاسوسی اسرائیل معروف به مَسِد یا موسسه سپری کرده است. پس از جنگ جهانی دوم، آدولف آیکمن که “راه‎حل نهایی” را سازماندهی کرده بود، همانند بسیاری از مقامات نازی‎ها به آرژانتین گریخت. این فیلم که به بررسی شکار آیکمن توسط مالکین می‎پردازد، با بازی اسکار آیزاک در نقش مالکین و بن کینگزلی در نقش آیکمن می‎باشد. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل لیور رز، ملانی لورانت و نیک کرال می‎باشد. فیلم عملیات نهایی قرار است در تاریخ جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ (۲۱ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

این تریلر که توسط کمپانی ام‎جی‎ام منتشر شده، به طور غیرمنتظره‎ای، به شدت موضوعاتی همچون عدالت، افتخار و وظیفه را برجسته می‎کند. با توجه به موضوع دشوار فیلم، بدون شک یک فیلم قوی و شدید خواهد بود اما تریلر نشان می‎دهد که این فیلم، عناصر داستانی مختلف را ترکیب خواهد کرد تا تمام افراد را تسکین دهد.

تریلر فیلم Operation Finale (عملیات نهایی)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *