خانه آخرین خبرها جاستین بیبر صداپیشه نقش اصلی انیمیشن Cupid (کیوپد) شد

جاستین بیبر صداپیشه نقش اصلی انیمیشن Cupid (کیوپد) شد

۰
انیمیشن Cupid (کیوپد)

بیاتومگ – ستاره پاپ جاستین بیبر قرار است صداپیشگی نقش اصلی انیمیشن Cupid (کیوپد) را برعهده داشته باشد که انیمیشنی سینمایی در مورد خدای باستانی عشق و خوشی است. به دنبال کشفش در شبکه اجتماعی ویدیویی یوتیوب، این خواننده کانادایی به سرعت به عنوان یک خواننده پاپ به شهرت رسید.

در سال ۲۰۱۱، بیبر با فیلم Justin Bieber: Never Say Never (جاستین بیبر: هرگز نگو هرگز) وارد دنیای سینما شد که به صورت جهانی نیز به فروش ۹۹ میلیون دلاری دست یافت. در سال ۲۰۱۳، دنباله‎ای برای این فیلم به نام Justin Bieber’s Believe (باور جاستین بیبر) ساخته شد که کمتر مورد پذیرش عموم قرار گرفت و به فروش ۳۲ میلیون دلاری دست پیدا کرد. بیبر با وجود شهرت و گیرایی جهانی‎اش، هنوز در فیلمی سینمایی به عنوان نقش اصلی بازی نکرده و تنها به حضورهای کوتاه در فیلم‎های مختلف از جمله فیلم Men in Black 3 (مردان سیاه‎پوش ۳)، فیلم Zoolander 2 (زولندر ۲) و فیلم Killing Hasselhoff (کشتن هاسلهوف) بسنده کرده است.

انیمیشن Cupid (کیوپد)
انیمیشن Cupid (کیوپد)

اما اکنون، این ستاره قرار است در انیمیشنی سینمایی به صداپیشگی بپردازد. بیبر در انیمیشن کیوپد قرار است صداپیشگی نقش اصلی یعنی خدای باستانی کیوپد را برعهده داشته باشد. مدیر کمپانی تولیدکننده این انیمیشن یعنی میتوث استودیو در این باره گفت:

“زمانی که درباره این پروژه به جاستین بیبر گفته شد، او از اینکه قرار است بخشی از آن باشد، بسیار هیجان‎زده شد. خوشبختانه، همانند کیوپد، بیبر نیز اندکی در مورد عشق و شرارت می‎داند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *