خانه آخرین خبرها داستان و بازیگران انیمیشن Addams Family (خانواده آدامز) مشخص شد

داستان و بازیگران انیمیشن Addams Family (خانواده آدامز) مشخص شد

۰
سریال Addams Family (خانواده آدامز)

بیاتومگ – کمپانی ام‎جی‎ام علاوه بر مشخص کردن داستان و بازیگران انیمیشن Addams Family (خانواده آدامز)، اولین تصویر هنری از آن را نیز منتشر کرده است. در زیر می‎توانید این تصویر را مشاهده نمایید. خانواده غیرعادی و عجیب آدامز، برای اولین بار در قالب مجموعه کارتون‎های تک قطعه‎ای در مجله نیویورکر در دهه ۳۰ میلادی به چاپ می‎رسید اما از آن زمان، برای چندین سریال انیمیشنی، چندین سریال اکشن-زنده و چندین فیلم سینمایی مورد اقتباس قرار گرفته است.

بر روی صندلی کارگردانی این انیمیشن سینمایی، کارگردانان انیمیشن Sausage Party (مهمانی سوسیسی)، گرگ تیرنان و کنراد ورنون نشسته‎اند. بازیگران این انیمیشن نیز شامل اسکار آیزاک در نقش پدر خانواده آدامز به نام گومز، شارلیز ترون در نقش مادر خانواده به نام مورتیشا، کلویی گریس مورتز در نقش دختر آنها به نام ونزدی، فین وولفهارد در نقش پسر آنها به نام پاگسلی، نیک کرول در نقش عمو فستر، بت میدلر در نقش مادربزرگ آدامز و الیسون جینی در نقش منفی فیلم به نام مارگو نیدلر می‎باشد.

خلاصه داستان انیمیشن خانواده آدامز به شرح زیر است:

“مورتیشا که به طرزی شیطانی وقف شوهر و فرزندانش شده، چسب پژمرده‎ای است که خانواده‎اش را کنار یکدیگر نگه می‎دارد. گومز فردی خوش‌رفتار، شیطانی و با شور و شوق عاشق همسرش است که در مورد هر برنامه و طرح خوفناکی که می‎سازد، بسیار مشتاق است. وندزدی یک دختر نوجوان زیرک و شیطانی است که دارای بذله‎گویی خشک و بی‎روح است.”

تصویر هنری انیمیشن Addams Family (خانواده آدامز)

انیمیشن Addams Family (خانواده آدامز)
انیمیشن Addams Family (خانواده آدامز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *