خانه آخرین خبرها فیلم مستقل Joker (جوکر) با بازی جرد لتو ساخته می‎شود

فیلم مستقل Joker (جوکر) با بازی جرد لتو ساخته می‎شود

۰

بیاتومگ – جرد لتو قرار است نقش جوکر را در فیلم مستقل Joker (جوکر) در دنیای سینمایی دی‎سی بازی کند. کمپانی برادران وارنر در حال ساخت دنیای سینمایی خود براساس کتاب‎های کمیک دی‎سی به روش‎های متعدد می‎باشد. به نظر می‎رسد که یکی از بزرگترین نقاط مورد تاکید نیز گاتهام و شوالیه تاریکی است.

فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) چندین شخصیت شرور دنیای دی‎سی را معرفی کرد که یکی از آنها، جوکر با بازی جرد لتو بود. با وجود رزومه بسیار خوبش به عنوان یک بازیگر، بازی لتو در نقش جوکر چندان مورد پسند همه واقع نشد. با وجود واکنش‎های ضد و نقیض نسبت به نقش‎آفرینی لتو در این نقش، این موضوع سبب نشد تا کمپانی برادران وارنر دیگر از این بازیگر استفاده نکند.

جرد لتو در نقش جوکر
جرد لتو در نقش جوکر

در حقیقت، کمپانی برادران وارنر در حال ساخت فیلم مستقل دیگری از جوکر می‎باشند که خارج از دنیای سینمایی دی‎سی قرار دارد و با بازی واکین فینکس و کارگردانی تاد فیلیپس می‎باشد. ظاهرا این فیلم برای آنها کافی نبوده و حالا، آنها در حال توسعه فیلمی با بازی لتو می‎باشند.

گزارش شده که جرد لتو قرار است علاوه بر بازی در فیلم مستقل جوکر، تهیه‎کننده آن نیز باشد. عنوان رسمی این فیلم هنوز اعلام نشده است. به دنبال فیلم جوخه انتحار، کمپانی برادران وارنر در حال کامل کردن گوشه‎های این دنیا می‎باشد و از همین رو نیز، قبلا از توسعه چندین فیلم از کاراکتر هارلی کویین خبر داده بود. هنوز کارگردان یا نویسنده‎ای برای فیلم مستقل جوکر با بازی لتو اعلام نشده، پس هنوز مشخص نیست که تولید آن کی آغاز می‎شود و چه زمانی به اکران در می‎آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *