خانه آخرین خبرها سریال Legion (لژیون) برای فصل ۳ تمدید شد

سریال Legion (لژیون) برای فصل ۳ تمدید شد

۰
سریال Legion (لژیون)

بیاتومگ – سریال Legion (لژیون) که گوشه‎ای از دنیای مردان ایکس کتاب‎های کمیک مارول را به تصویر می‎کشد، قرار است کار خود را در فصل سوم نیز ادامه بدهد و این خبر نیز به طور رسمی توسط شبکه پخش‎کننده آن یعنی شبکه اف‎ایکس تایید شده است. خبر تمدید سریال قبل از به پایان رسیدن فصل دوم سریال اعلام شده که نشانه‌ای از اطمینان شبکه به این سریال و همچنین خالق آن یعنی نوح هاولی می‎باشد.

پس از فصل اولی دیوانه‎وار و از لحاظ بصری مبتکرانه، فصل دوم سریال لژیون به طور عمیق‎تر در شیوه‎های گیج‌کننده خود شیرجه می‎زند. داستان فصل دوم سریال لژیون در مورد رقابتی برای پیدا کردن بدن امل فاروق با بازی نوید نگهبان می‎باشد. این وضعیت سبب شده تا دیوید با بازی دن استیونز و دیگر جهش‎یافته‎های سامرلند با سازمان دیویژن ۳ در راستای این هدف با یکدیگر همکاری کنند.

سریال Legion (لژیون)
سریال Legion (لژیون)

این همکاری آنها نه تنها سبب ایجاد یک همکاری عجیب شده بلکه داستان طولانی و درازی را ایجاد می‎کند که در قالب ده قسمتی این فصل جا نگرفته و سازندگان تصمیم گرفته‎اند تا قسمت یازدهمی نیز برای این فصل بسازند. اینکه آیا مناقشه میان دیوید و شادو کینگ در قسمت نهایی سریال حل خواهد شد یا خیر، هنوز نامشخص است اما ظاهرا این سریال به اندازه‎ای برای شبکه جذاب بوده که دستور ساخت فصل سوم آن را داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *