بیاتومگ – کمپانی مارول استودیو تیزری تازه برای فیلم Ant-Man and the Wasp (انت من و واسپ) منتشر کرده که در آن، لوییس بار دیگر به شیطنت‎های ابرقهرمانی اسکات می‎پیوندد و این بار، او لباس مخصوص و ابرقهرمانی خود را می‎خواهد. در زیر می‎توانید این تیزر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

یکی از بزرگترین سوالاتی که در فیلم Ant-Man (انت من) محصول سال ۲۰۱۵ به کارگردانی پیتر رید ظهور کرد، سرنوشت همسر هنک پم به نام جنت ون داین بود. در دهه ۸۰ میلادی، جنت ون داین برای از کار انداختن یک موشک، خود را به حالت زیراتمی درآورده و در نتیجه، در قلمروی کوانتوم به دام افتاده است. هنک و دخترش هوپ، بر این باور بودند که جنت برای همیشه رفته است تا اینکه اسکات لنگ قادر بود تا از قلمروی کوانتوم بازگردد.

بازیگرانی چون پاول راد در نقش اسکات لنگ، اوانجلین لیلی در نقش هوپ پایم، مایکل داگلاس در نقش دکتر هنک پیم، مایکل پنا در نقش لوییس، دیوید دستمالچیان در نقش کرت، تی. آی در نقش دیو، رندل پارک در نقش جیمی وو، هانا جان-کیمن در نقش گوست و والتون گاگینز، میشل فایفر در نقش جنت ون داین و مایکل فشبورن در نقش دکتر بیل فاستر در فیلم انت‌من و واسپ حضور دارند. فیلم مرد مورچه‌ای و زنبور قرار است در تاریخ ۶ جولای ۲۰۱۸ (۱۵ تیر ۱۳۹۷) اکران شود.

جزییات فیلم بدین شرح است که:

“اسکات در فیلم اول وارد قلمروی کوانتوم شد و برگشت، که چیزی می‎باشد که آنها فکر می‎کردند، غیرممکن است. حال این سوال مطرح می‎شود که آیا جنت می‌تواند بازگردد؟ پس در کل فیلم، کاراکتر هوپ خود را بر روی پیدا کردن راهی برای ورود به قلمروی کوانتوم و بازگرداندن جنت متمرکز کرده است.”

تیزر فیلم Ant-Man and the Wasp (انت من و واسپ)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *