بیاتومگ – کمپانی سونی تریلر جدیدی برای انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: سفر به درون دنیای عنکبوتی) منتشر کرده که در آن، مایلز مورالز سفر ابرقهرمانی خود را آغاز می‎نماید. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

اکنون که کمپانی سونی حقوق مرد عنکبوتی را به طور مشترک با کمپانی مارول در دست دارد، به طور فزاینده‎ای در حال گسترش دنیای مرد عنکبوتی بر روی پرده سینماها می‎باشد. مرد عنکبوتی نهایی ملقب به مایلز قرار است برای اولین بار با انیمیشن سفر به درون دنیای عنکبوتی، بر روی پرده سینماها دیده شود. این انیمیشن به کارگردانی پیتر رمزی، باب پرشیچتی و رادنی راتمن می‎باشد و فیلمنامه آن را نیز فیل لرد قلم زده است.

مایلز با صداپیشگی شیمیک مور، یک نوجوان آمریکای لاتین است که در کتاب‎های کمیکی به نام Ultimate (نهایی)، به دنبال مرگ پیتر پارکر، به طور تمام وقت، خرقه مرد عنکبوتی را بر تن می‎کند. بر اساس این تریلر جدید و همچنین کلیپ‎های قبلی، این انیمیشن همان داستان پس‎زمینه مرسوم مایلز را بازگو خواهد کرد. این تریلر همچنین نشان می‎دهد که چطور پیتر و مایلز با یکدیگر آشنا می‎شوند و رابطه مربی و شاگرد را شکل می‎دهند. انیمیشن مرد عنکبوتی: سفر به درون دنیای عنکبوتی قرار است در تاریخ جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ (۱۴ دسامبر ۲۰۱۸) اکران شود.

تریلر انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: سفر به درون دنیای عنکبوتی)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *