بیاتومگ – تریلر برای فیلم The Old Man and the Gun (پیرمرد و تفنگ) منتشر شده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. دیوید لاوری با کارگردانی فیلم A Ghost Story (داستان یک روح)، یکی از بهترین فیلم‎های مستقل سال ۲۰۱۷ را ارائه داد و حال، قرار است با فیلم پیرمرد و تفنگ در پاییز امسال بر روی پرده سینماها بار دیگر بدرخشد. باید دید که این فیلم در فصل جوایز امسال چه عملکردی خواهد داشت.

فیلم پیرمرد و تفنگ که بازگوکننده داستانی واقعی است، با بازی رابرت ردفورد می‎باشد و از این لحاظ حائز اهمیت است که آخرین بازی وی قبل از بازنشستگی می‎باشد و تریلر منتشر شده برای فیلم نیز اشاره دارد که این بازیگر قرار است در اوج از بازیگری کناره‎گیری کند. این فیلم دومین همکاری بین رابرت ردفورد و دیوید لاوری را رقم می‎زند.

ردفورد در فیلم پیرمرد و تفنگ نقش فارست تاکر را بازی می‎کند، کسی که در سن ۷۰ سالگی از زندان می‎گریزد و سرقت‎های زنجیره‎ای بی‎سابقه‎ای را آغاز می‎نماید. کیسی افلک نقش کاراگاهی را بازی می‎کند که نسبت به تاکر وسواس پیدا می‎کند. سیسی اسپیسک نیز نقش معشوقه مرحوم زندگی تاکر را ایفا می‎نماید. فیلم پیرمرد و تفنگ قرار است در تاریخ جمعه ۶ مهر ۱۳۹۷ (۲۸ سپتامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها اکران شود.

تریلر فیلم The Old Man and the Gun (پیرمرد و تفنگ)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *