خانه آخرین خبرها سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه) برای فصل ۳ تمدید شد

سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه) برای فصل ۳ تمدید شد

۰
فصل 2 سریال 13Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه)

بیاتومگ – سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه) برای فصل سوم تمدید شده و این خبر به طور رسمی توسط کمپانی نتفلیکس تایید شده است. فصل اول سریال بر اساس رمانی به همین نام نوشته جی آشر بود. در ابتدا قرار بود تا این رمان تبدیل به فیلمی سینمایی شود اما در نهایت، در قالب یک سریال طولانی، گاهی اوقات خسته‎کننده و تماشایی توسط یکی از بزرگترین سرویس‎های آنلاین یعنی نتفلیکس عرضه شد.

پس از انتشار فصل اول سریال، بسیاری بر این باور بودند که داستان به پایان رسیده و این سریال برای فصل دوم تمدید نخواهد شد اما در حرکتی غیرمنتظره، کمپانی نتفلیکس این سریال را برای فصل دوم تمدید کرد و جی آشر را به خدمت گرفت تا ادامه داستان را روایت کند. حال نیز، در حرکت غیرمنتظره دیگری، نتفلیکس این سریال را برای فصل سوم تمدید کرده است.

سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه)
سریال ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه)

با توجه به زمانبندی‎های فصل اول و دوم سریال، انتظار می‎رود که فیلمبرداری و تولید فصل دوم سریال از اواخر سال جاری میلادی آغاز شود و در سال ۲۰۱۹ نیز بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود. برایان یورکی همچنان مدیر اجرایی سریال خواهد بود و سلنا گومز نیز به عنوان تهیه‎کننده اجرایی سریال باقی خواهد ماند.

همانند فصل‎های اول و دوم، فصل سوم سریال سیزده دلیل برای اینکه نیز دارای ۱۳ قسمت خواهد بود. هنوز از جزییات داستانی فصل سوم خبری در دست نیست اما در پایان فصل دوم، روایت‎هایی حل نشده باقی ماند که می‎تواند موضوعات فصل سوم را فراهم نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *