بیاتومگ – اولین تریلر برای فیلم A Star is Born (ستاره‎ای متولد شده است) با بازی بردلی کوپر و لیدی گاگا منتشر شده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود کنید. کلینت ایستوود که کارگردان فیلم American Sniper (تک‎تیرانداز آمریکایی) با بازی کوپر بود، در سال ۲۰۱۱ به دنبال ساخت بازسازی فیلم ستاره‎ای متولد شده است بود و حتی بیانسه را برای بازی نقش اصلی زن فیلم آماده کرده بود. با از هم پاشیدن این پروژه، کوپر برای کارگردانی فیلم پا پیش گذاشت. او علاوه بر بازی نقش اصلی مرد فیلم، به همراه اریک راث و ویل فترز فیلمنامه فیلم را قلم زده است.

در فیلم ستاره‎ای متولد شده است، کوپر نقش یک موزیسین قدیمی به نام جکسون مین را بازی می‎کند که با هنرمند جوان کوشایی به نام الی با بازی لیدی گاگا برخورد می‎کند و تصمیم می‎گیرد تا او را در زیر پر و بال خود بگیرد. همانطور که مشخص می‎شود، علاقه جکسون به پول نیز می‎باشد. حرفه موسیقی الی در زیر نظارت جکسون رشد می‎کند و این پیشرفت، بعد از عاشق شدن این دو نیز ادامه پیدا می‎کند.  در همین حال، رابطه شخصی آنها شروع به از هم پاشیدن می‎کند چراکه جکسون در حال تلاش برای کنترل شیاطین درون خود می‎باشد و در عین حال، باید با این حقیقت روبه‎رو شود که حضور او در کانون توجه‌ها در حال به پایان رسیدن است.

این فیلم سومین بازسازی از فیلمی به همین نام محصول سال ۱۹۳۷ می‎باشد. فیلم ستاره‎ای متولد شده است قرار است در تاریخ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها اکران شود.

تریلر فیلم A Star is Born (ستاره‎ای متولد شده است)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم A Star is Born (ستاره‎ای متولد شده است)

فیلم A Star is Born (ستاره‎ای متولد شده است)
فیلم A Star is Born (ستاره‎ای متولد شده است)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *