بیاتومگ – کمپانی بلوم‎هاوس اولین تیزر رسمی برای فیلم بسیار مورد انتظار و ترسناک Halloween 2018 (هالووین) منتشر کرده و همچنین اعلام شده که تریلر کامل آن قرار است در روز جمعه عرضه شود. این تیزر کوتاه را در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

این فیلم جدید به نوعی همانند یک بازسازی عمل می‌کند و تمام دیگر فیلم‎ها در مجموعه فیلم‎های هالووین به جز فیلم اصلی را نادیده می‎گیرد. این فیلم، داستان لوری استرود با بازی جیمی لی کورتیس را درست پس از چهل سال از اتفاقات فیلم اول دنبال خواهد کرد. زمانی که مایکل ناگهانی یک دهه بعد دوباره ظاهر می‎شود تا انتقام بگیرد، لوری برای نجات خانواده‌اش باید مبارزه کند.

فیلم هالووین ۲۰۱۸، زمانی به اکران درمی‎آید تا چهلمین سال اکران فیلم اول را جشن بگیرد. بازیگران فیلم اول، جیمی لی کورتیس و نیک کستل که نقش مایکل را در فیلم اول بازی کرد، در این فیلم نقش‎های خود را بازآفرینی می‎کنند. جان کارپنتر، کارگردان فیلم اول، علاوه بر تهیه‎کنندگی اجرایی این فیلم، موسیقی متن آن را نیز می‎سازد. لازم به ذکر است که نیک کستل تنها صحنه‎های مختصری در فیلم حضور دارد و در بخش اکثر فیلم، جیمز جود کورتنی نقش مایکل را ایفا می‎نماید. فیلم هالووین ۲۰۱۸ قرار است در تاریخ جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸) به اکران دربیاید.

تیزر فیلم Halloween (هالووین)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *