بیاتومگ – اولین تریلر کامل و رسمی برای انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World (چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان) منتشر شده که در آن شاهد بازگشت هیکاپ و بی‎دندون هستیم. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید. این انیمیشن، سومین انیمیشن از مجموعه انیمیشن‎های چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم است.

مجموعه انیمیشن‎های چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم، بر اساس مجموعه کتاب‎های کودکانی اثر کرسیدا کول می‎باشد که دارای تصاویر بسیار پر زرق و برق، افق گسترده و داستان‎های دلنشین از دوستی و خانواده است. فیلم اول این مجموعه فیلم در سال ۲۰۱۲ و فیلم دوم در سال ۲۰۱۴ به اکران درآمد و بسیار مورد استقبال طرفداران قرار گرفت.

در ابتدا قرار بود که این انیمیشن در سال ۲۰۱۶ به اکران دربیاید اما به دنبال تاخیرهای متوالی، سرانجام تاریخ نهایی اکران این انیمیشن، روز جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ (۱ مارس ۲۰۱۹) تعیین شد. در انیمیشن دنیای پنهان، حالا که هیکاپ رییس قبیله برک است، رابطه دوستی‎اش با بی‎دندون مورد آزمایش قرار می‎گیرد، به طوریکه هرگز مثل آن دیده نشده است. این دو دوست علاوه بر مقابله با تهدید تاریکی به نام گریمل، باید با ظهور یک خشم شب مونث و همچنین کشف دنیای پنهان سروکار داشته باشند.

سکان‎دار فیلم‎های اول و دوم، دین دی‎بلویس، کارگردانی و نویسندگی انیمیشن دنیای پنهان را در دست دارد. او قصد دارد تا خاتمه‎ای رضایت‎بخش برای داستان هیکاپ و اژدهای دست‎آموزش فراهم بیاورد.

تریلر انیمیشن How to Train Your Dragon: The Hidden World (چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *