بیاتومگ – اولین تریلر رسمی برای فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت) منتشر شده که در آن می‎توان کلیر فوی را در نقش لیسبت سالاندر مشاهده کرد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. کاراکتر لیسبت سالاندر برای اولین بار توسط نائومی راپاس در مینی‎سریال سوئدی Millennium (هزاره) به تصویر کشیده شد و پس از آن، در سال ۲۰۱۱، رونی مارا این نقش را در فیلم Girl with the Dragon Tattoo (دختری با خالکوبی اژدها) به کارگردانی دیوید فینچر بازی کرد. با وجود موفقیت مالی و انتقادی این فیلم، هرگز دنباله‎ای برای آن ساخته نشد.

حال، کمپانی سونی قصد دارد تا با فیلم دختری در تار عنکبوت و استفاده از بازیگران و عوامل تازه، این مجموعه را بار دیگر راه‎اندازی کند. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته دیوید لاگرکرانتز می‎باشد که ادامه نوشتن کتاب‎ها را پس از مرگ خالق اصلی آن برعهده گرفته است. در این فیلم، لیسبت به همراه روزنامه‎نگاری به نام مایکل بلومکویست با بازی سوریر گودنسون، تحقیقات جدیدی را آغاز می‎نماید. آنها همانطور که در تلاش هستند تا حقیقت را برملا کنند، خود را در درون شبکه‎ای از جاسوسان، مجرمان سایبری و فسادهای دولتی می‎یابند.

کارگردانی فیلم دختری در تار عنکبوت برعهده فده آلوارز می‎باشد. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل سیلویا هوکس، لکیت استنفیلد، استیون مرچنت و ویکی کریپس می‎باشد. این فیلم در تاریخ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷ (۹ نوامبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد. علاوه بر تریلر، پوستری نیز برای فیلم منتشر شده که در زیر مشاهده می‎کنید.

تریلر فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت)

فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت)
فیلم The Girl in the Spider’s Web (دختری در تار عنکبوت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *