بیاتومگ – بنابر گزارش‎ها، بازیگر مکزیکی یوجینیو دربز با نهایی کردن قراردادش، قرار است نقش شخصیت منفی فیلم Dora The Explorer (دورای ماجراجو) را به تصویر بکشد. فیلم دورای ماجراجو، فیلمی اکشن زنده از کمپانی پارامونت پیکچرز می‎باشد که براساس سریال انیمیشنی محبوبی به همین نام است.

مجموعه انیمیشنی دورای ماجراجو با شروعش در سال ۲۰۰۰ به موفقیت بسیار بزرگی در میان کودکان دست پیدا کرد. این سریال انیمیشنی برای هشت فصل پخش می‎شده و چندین انیمیشن نسخه فرعی نیز از آن ساخته شده است. این سریال همچنان در میان کودکان محبوب است و کمپانی پارامونت امیدوار است تا این موفقیت در فیلم سینمایی و اکشن-زنده آنها از این انیمیشن نیز ادامه پیدا کند.

فیلم Dora The Explorer (دورای ماجراجو)
فیلم Dora The Explorer (دورای ماجراجو)

بازیگر شانزده ساله ایزابلا مونر که احتمالا برای نقشش در فیلم Transformers: The Last Knight (تبدیل‎شوندگان: آخرین شوالیه) شناخته می‎شود، قرار است نقش دورا را در این فیلم بازسازی ایفا کند. بنابر گزارش‎ها، یوجینیو دربز قرار است در فیلم دورای ماجراجو، نقش یک ماجراجوی دغل‎باز به نام آلخاندرو گوتیرز را به تصویر بکشد.

در این گزارش همچنین آمده است که این ماجراجوی دغل‎باز، شخصیت منفی اصلی فیلم می‎باشد. این فیلم، دورا را در سنین نوجوانی دنبال می‎کند که به شهر نقل مکان می‎کند تا در آنجا، با پسرعمویش به نام دیه‎گو زندگی کند. هنوز بازیگری برای نقش دیه‎گو اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *