بیاتومگ – اولین تریلر برای سریال Kidding (کیدینگ) محصول شبکه شوتایم منتشر شده که در آن، جیم کری نقش یک مجری برنامه کودکان غمگین را ایفا می‎کند. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. این اولین باری است که جیم کری در سریالی، نقش اصلی را برعهده گرفته است.

با وجود اینکه دنیای سریال استعداد و مهارت خاصی در جذب نام‎های بزرگ را دارد اما راضی کردن جیم کری برای حضور در سریالی تلویزیونی به نظر کار دشواری می‎آید. البته، این کار برای کارگردان این سریال یعنی میشل گوندری چندان دشوار نبوده چراکه او قبلا با کری در فیلم Eternal Sunshine of the Spotless Mind (درخشش ابدی یک ذهن پاک) همکاری کرده است.

سریال کیدینگ توسط دیو هولستاین خلق و نوشته شده است. در این سریال، جیم کری نقش جف ملقب به آقای پیکلز را بازی می‎کند، کسی که در دنیای کودکان، شخصیتی شناخته‎شده و محبوب است و زمانی که زندگی خانوادگی‎اش شروع به از هم پاشیدن می‎کند، مهربانی و دلسوزی ذاتی‎اش مورد آزمایش قرار می‎گیرد.

دیگر بازیگران این سریال نیز شامل کاترین کینر، جودی گریر و فرانک لانگلا می‎باشد. این تریلر بیشتر بر روی جیم کری و احساسات او تمرکز دارد و کمتر به دیگر کاراکترها و رابطه‎شان با وی می‎پردازد. فصل اول این سریال قرار است دارای ۱۰ قسمت باشد. شروع پخش فصل اول سریال کیدینگ از روز دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷ (۹ سپتامبر ۲۰۱۸) خواهد بود.

تریلر سریال Kidding (کیدینگ)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *