خانه آخرین خبرها آل پاچینو به فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) پیوست

آل پاچینو به فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) پیوست

۰
آل پاچینو - فیلم Jack and Jill (جک و جیل)

بیاتومگ – آل پاچینو، جدیدترین بازیگری است که به جمع بازیگران فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) به کارگردانی و نویسندگی کوئنتین تارانتینو اضافه شده است. بنابر گفته‎های تارانتینو، حال و هوای فیلم روزی روزگاری در هالیوود مشابه فیلم Pulp Fiction (داستان عامه‎پسند) خواهد بود. این فیلم قرار است در تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۸ (۹ آگوست ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

بازیگرانی که قبلا حضورشان در این فیلم تایید شده شامل لئوناردو دی کاپریو در نقش بازیگر ریک دالتون که همسایه بازیگر شاروت تیت بوده، برد پیت در نقش بدل دالتون به نام کلیف بوت، مارگو رابی در نقش بازیگر شارون تیت، دیمین لوئیس در نقش بازیگر استیو مک‎کویین، داکوتا فانینگ در نقش یکی از اعضای خانواده منسون به نام لینت فرام ملقب به اسکوییکی، امیلی هیرش در نقش چهرپردازی به نام جی سبرینگ، لوک پری در نقش اسکاتی لنسر، کلیفتون کالینز جونیور در نقش ارنستو، کیت جفرسون در نقش کیت و نیکولاس هموند در نقش کارگردان سم وانامیکر می‎باشد. دیگر بازیگران نیز برت رینولدز، تیم راث، کرت راسل و مایکل مدسون هستند.

فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود)
فیلم Once Upon A Time In Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود)

اتفاقات فیلم روزی روزگاری در هالیوود در سال ۱۹۶۹ رخ می‌دهد که در آن، چهار قتل در هالیوود صورت می‎گیرد که یکی از آنها بازیگر شناخته‎ شده‎ای به نام شارون تیت می‎باشد. این قتل‎ها به دست پیروان این جنایتکاری به نام چارلز منسون صورت گرفته بود. منسون، در اواخر دهه ۶۰ میلادی یک فرقه تشکیل داد که به نام خانواده منسون شناخته می‎شد.

شارون تیت، همسر رومن پولانسکی بود. خود پولانسکی سال‌ها بعد به دلیل تجاوز به دختری ۱۴ ساله تحت تعقیب قرار گرفت. وی در حال حاضر ۸۴ سال سن دارد و در خارج از آمریکا زندگی می‎کند. بنابر گزارش‎ها، آل پاچینو قرار است در فیلم روزی روزگاری در هالیوود، نقش یک مدیر برنامه به نام ماروین شوارتز را ایفا نماید. شوارتز مدیر برنامه بازیگر ریک دالتون است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *