بیاتومگ – یکی از خالقان سریال Friends (دوستان)، دیوید کرین، تایید کرده که هرگز ادامه این سریال یا بازسازی‎ای از آن ساخته نخواهد شد. سریال دوستان برای ۱۰ سال از شبکه ان‎بی‎سی پخش می‎شد تا اینکه در نهایت، در سال ۲۰۰۴، از دنیای سریال برای همیشه کنار رفت. این سریال با بازی جنیفر انیستون، کورتنی کاکس، لیزا کودرو، دیوید شوییمر، میتو پری و مت لبلانک بود و از همان زمان به پایان رسیدنش، شایعاتی در مورد ساخت سریالی نسخه‎فرعی از آن وجود داشت.

به لطف پخش سریال بر روی سرویس‎های آنلاین همچون نتفلیکس و بازپخش‎های مکرر از شبکه‎های مختلف، نسل‎های جوان‎تر نیز با این سریال محبوب آشنا شده‎اند. هر ساله، خبرهایی در مورد ساخت بازسازی یا ادامه سریال دوستان به سر تیتر خبرها تبدیل می‎شود اما این اتفاق تاکنون رخ نداده است.

سریال Friends (دوستان)
سریال Friends (دوستان)

با این وجود، از آنجا که در حال حاضر بازسازی سریال‎های مختلف و قدیمی‎تر توسط شبکه‎ها به یک روال تبدیل شده، طرفداران همچنان امیدوار به دیدن دوباره دوستان می‎باشند. با این حال، به نظر نمی‏‎رسد که هرگز بازسازی یا ادامه سریال دوستان ساخته شود. خالق سریال دوستان، کاملا شایعات در مورد ساخت ادامه یا بازسازی سریال دوستان را رد کرد و اذعان داشت که این اتفاق هرگز رخ نمی‎دهد. او گفت:

“این اتفاق هرگز رخ نمی‎دهد. هرگز. ما سریال را ساختیم و همه چیز تمام شده است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *