خانه آخرین خبرها سریال Atlanta (آتلانتا) برای فصل ۳ تمدید شد

سریال Atlanta (آتلانتا) برای فصل ۳ تمدید شد

۰
سریال Atlanta (آتلانتا)

بیاتومگ – سریال Atlanta (آتلانتا) که یکی از بهترین سریال‎های حال حاضر دنیای سریال می‎باشد، توسط شبکه اف‎ایکس برای فصل سوم تمدید شد. دومین فصل سریال که با عنوان Atlanta: Robbin’ Season (آتلانتا: فصل رابین) بود، به تازگی به پایان رسید و منتقدان به شدت این فصل سریال را برای خلاقیت بی‎پایان و داستان بی‎نظیرش مورد ستایش قرار دادند.

یکی از مشخصه‎های شبکه اف‎ایکس، این می‎باشد که به سریال‎های خود، آزادی زیادی برای توسعه داستان می‎دهد حتی اگر این آزادی به بهای طولانی شدن فاصله میان فصل‎های سریال باشد. این موضوع را می‎توان به طور کامل در مورد فصل دوم سریال آتلانتا مشاهده کرد چراکه این فصل سریال حدود ۱۶ ماه پس از پایان فصل اول پخش شد.

سریال Atlanta (آتلانتا)
سریال Atlanta (آتلانتا)

با این حال، به نظر می‎رسد که طرفداران زودتر از حد انتظارشان شاهد فصل سوم سریال آتلانتا خواهند بود. به لطف کنسل شدن سریال انیمیشنی Deadpool (ددپول) که سبب ایجاد وقت بیشتری برای بازیگر دونالد گلاور شده، اکنون طرفداران می‎تواند انتظار داشته باشند که فصل سوم سریال آتلانتا در سال ۲۰۱۹ پخش شود. این موضوع علاوه بر طرفداران، سبب خوشحالی شبکه اف‎ایکس نیز شده است.

سریال بسیار مورد تحسین The Americans (آمریکایی‎ها)، دیگر محصول شبکه اف‎ایکس، به تازگی با فصل ششم خود به پایان رسید و اکنون، با تمدید شدن سریال آتلانتا برای فصل سوم، طرفداران می‎دانند که حداقل، این سریال مورد تحسین دیگر شبکه اف‎ایکس را حداقل برای یک فصل دیگر خواهند دید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *