بیاتومگ – فیلم Alien: Covenant یک فیلم علمی، تخیلی، ترسناک و هیجان انگیز در سال ۲۰۱۷ خواهد بود. که مانند Alien 1979 توسط ریدلی اسکات ساخته می شود، این فیلم همچنین دنباله ای از فیلم Prometheus 2012 خواهد بود. در حالی که کمتر از ۶ ماه تا اکران فیلم باقی مانده است، و بازیگران بسیار خوبی در فیلم حضور خواهند داشت، اعلام شده که یک بازیگر  آرام و پرکار به فیلم اضافه شده است، و این بازیگر کسی جز جیمز فرانکو نیست.

جیمز فرانکو در فیلم Alien: Covenant 2017 حضوری کوتاه، اما مهم خواهد داشت، او در نقش برانسون، کاپیتان سفینه ی فضایی در Alien: Covenant حضور خواهد داشت. علاوه براین جیمز فرانکو در فیلم شوهر کاترین واترسون نیز هست، و او این فرصت را پیدا می کند که نزدیک به ۱۰ دقیقه در فیلم حضور داشته باشد.

جالب توجه است که جیمز از همکار کمدی خود یعنی دنیل مک براید نیز برای حضور در فیلم دعوت کرده است، آن ها قبلا در فیلم های کمدی از جمله Sausage Party 2016 و This is the End 2013 و Your Highness 2011 و Pineapple Express 2008 با هم بازی کرده بوده اند. واضح است که دنیل در فیلم فقط یک خلبان است و جیمز با او در صحنه شریک خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *