خانه آخرین خبرها دنباله، پیش‎درآمد، نسخه فرعی و سریالی از فیلم‎های Kingsman (کینگزمن) در حال توسعه است

دنباله، پیش‎درآمد، نسخه فرعی و سریالی از فیلم‎های Kingsman (کینگزمن) در حال توسعه است

۰
تارون اجرتون - فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی)

بیاتومگ – دنیای Kingsman (کینگزمن) قرار است بسیار بزرگ‎تر شود چراکه قرار است فیلمی دنباله، فیلمی پیش‎درآمد، فیلمی نسخه‎فرعی و یک سریال از آن ساخته شود. فیلم Kingsman: The Secret Service (کینگزمن: سرویس مخفی) بر اساس رمانی گرافیکی نوشته مارک میلار بود که یک جوان مشکل‎دار به نام اگزی را دنبال می‎کرد که برای یک سازمان مخفی جاسوسی انگلیسی به نام کینگزمن آموزش می‎بیند.

این فیلم دارای بازیگران بسیار خوب از جمله کالین فیرث، ساموئل ال جکسون و مایکل کین و همچنین صحنه‎های اکشن مبتکرانه و پیچش‎های خنده‎دار بود. در فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی)، اگزی به آمریکا سفر می‎کند تا در آنجا، با یک سازمان مشابه به نام استیتسمن همکاری کند. این فیلم نیز گرچه موفقیت‎آمیز بود اما در مقایسه با فیلم اصلی، با واکنش‎های خوب و بد روبه‎رو شد.

مطمئنا طرفداران فیلم‎های کینگزمن خوشحال خواهند شد از اینکه بدانند، نه تنها فیلم سومی از این مجموعه فیلم ساخته خواهد شد بلکه این مجموعه قرار است بسیار گسترده‏‎تر شود. در مصاحبه‎ای با کارگردان متیو وان، وی تایید کرد که فیلم سوم کینگزمن به رابطه هری هارت و اگزی خاتمه خواهد داد.

او همچنین اضافه کرده که فیلمی پیش‎درآمد به نام Kingsman: The Great Game (کینگزمن: بازی بزرگ) به اتفاقات درون این سازمان در اوایل قرن نوزدهم خواهد پرداخت. علاوه بر این، قرار است سریالی با هشت قسمت یک ساعته ساخته شود اما در حال حاضر، خبری از داستان و جزییات آن در دسترس نیست. یک فیلم نسخه فرعی نیز ساخته می‎شود که به بررسی سازمان استیتسمن می‎پردازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *