خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم Legally Blonde 3 (بلوند قانونی ۳) و In the Heights (در ارتفاعات) مشخص شد

تاریخ اکران فیلم Legally Blonde 3 (بلوند قانونی ۳) و In the Heights (در ارتفاعات) مشخص شد

۰
فیلم Legally Blonde 3 (بلوند قانونی 3) و In the Heights (در ارتفاعات)

بیاتومگ – فیلم Legally Blonde 3 (بلوند قانونی ۳) و In the Heights (در ارتفاعات) قرار است در سال ۲۰۲۰ به اکران دربیایند. فیلم اول، فیلمی بسیار مورد انتظار از مجموعه فیلم‎های بلوند قانونی با بازی ریس ویترسپون و دومی، اقتباسی سینمایی به کارگردانی لین-مانوئل ماراندو از نمایشنامه موزیکالی به همین نام است.

گرچه هنوز اطلاعاتی در مورد داستان یا جزییات فیلم بلوند قانونی ۳ در دسترس نیست اما ریس ویترسپون به تازگی حضورش در این فیلم برای بازآفرینی این نقش بلوند و صورتی‎پوش خود را تایید کرده است. این فیلم، دنباله فیلم Legally Blonde 2: Red, White, & Blonde (بلوند قانونی: قرمز، سفید و بلوند) محصول سال ۲۰۰۳ می‎باشد. اقتباس سینمایی از نمایشنامه موزیکال در ارتفاعات نیز فیلمی موزیکال در مورد ساکنین محله‎ای لاتین در شهر نیویوک می‎باشد.

فیلم Legally Blonde 3 (بلوند قانونی 3) و In the Heights (در ارتفاعات)
فیلم Legally Blonde 3 (بلوند قانونی ۳) و In the Heights (در ارتفاعات)

بنابر گزارش‎ها، کمپانی ام‎جی‎ام، فیلم بلوند قانونی ۳ را در تاریخ جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ (۱۴ فوریه ۲۰۲۰) به اکران در خواهد آورد. نویسندگان فیلمنامه فیلم اول، کریستن اسمیت و کارن مک‎کولا، در حال مذاکره برای نوشتن فیلمنامه فیلم بلوند قانونی ۳ می‎باشند.

فیلم ارتفاعات نیز توسط کمپانی برادران وارنر در تاریخ جمعه ۶ تیر ۱۳۹۹ (۲۶ ژوئن ۲۰۲۰) به اکران در می‎آید. در چندین سال گذشته، مشکلاتی در سر راه تولید این فیلم قرار داشته و چند بار کمپانی تولیدکننده آن تغییر کرده اما اکنون کمپانی برادران وارنر قرار است این فیلم موزیکال را با بودجه ۵۰ میلیون دلاری تولید کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *