بیاتومگ – کمپانی یونیورسال اولین تریلر رسمی از فیلم First Man (اولین انسان) به کارگردانی دیمین شزل را منتشر شده است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. دیمین شزل به لطف فیلم‎های Whiplash (ویپلش) و La La Land (لا لا لند) که هر دو مرتبط با موسیقی بود، در طی چند سال گذشته، به یکی از کارگردانان برجسته تبدیل شده است.

با این حال، سومین فیلم کارگردانی شده توسط وی قرار است دور از دنیای موسیقی باشد. فیلم اولین انسان قرار است داستان نیل آرمسترانگ را بازگو کند. رایان گازلینگ در همکاری دیگری با شزل، قرار است نقش اصلی این فیلم را به تصویر بکشد. فیلم اولین انسان در تاریخ ۲۰ مهر ۱۳۹۷ (۱۲ اکتبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

فیلم اولین انسان که به عنوان یک فیلم ماموریتی توصیف شده، فیلمی بیوگرافی است که اتفاقات آن بین سال‎های ۱۹۶۱ تا ۱۹۶۹ رخ می‎دهد و اتفاقاتی را به تصویر می‎کشد که منجر به ماموریت آپولو ۱۱ شد، ماموریتی که در آن، نیل آرمسترانگ به اولین انسانی تبدیل شد که بر روی ماه قدم گذاشته است.

همانطور که در تریلر مشاهده می‎شود، این فیلم علاوه بر پرداختن به کار و شغل آرمسترانگ در ناسا، به رابطه او با خانواده‎اش نیز می‌پردازد. گفتگوهایی که آرمسترانگ با همسر و پسر جوانش در مقاطع مختلف در این تریلر دارد، بازگوکننده خطری است که او قرار است در این کارش تجربه کند. همانطور که تاکید می‎شود، سفر او به ماه یک سفر معمولی نیست و این احتمال وجود دارد که او هرگز بازنگردد.

تریلر فیلم First Man (اولین انسان)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *