خانه آخرین خبرها رایان رینولدز قرار است در فیلم Bermuda Triangle (مثلث برمودا) بازی کند

رایان رینولدز قرار است در فیلم Bermuda Triangle (مثلث برمودا) بازی کند

۰
سم ریمی و رایان رینولدز - فیلم Bermuda Triangle (مثلث برمودا)

بیاتومگ – رایان رینولدز قرار است در فیلمی جدید در مورد Bermuda Triangle (مثلث برمودا) بازی کند. ظاهرا در این فیلم ماجراجویی و علمی-تخیلی، بازیگر فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)، قرار است در کنار کوسه‎ها، وایکینگ‎ها و نازی‏‎ها دیده شود. حدود یک سال پیش بود که سم ریمی به عنوان کارگردان این پروژه انتخاب شد و اکنون، این کارگردان در حال پیش بردن تولید فیلم می‎باشد.

بنابر گفته‎ها، فیلمبرداری این فیلم قرار است از اواخر امسال آغاز شود. خبر توسعه این فیلم هنوز بدون عنوان در فوریه سال ۲۰۱۷ اعلام شد و از آن زمان نیز خبری تازه مربوط به آن منتشر نشده بود و بسیاری فرض را بر این گذاشته بودند که احتمالا این فیلم دچار مشکلاتی در توسعه شده است.

فیلم The Hitman’s Bodyguard (محافظ آدمکش) – رایان رینولدز و ساموئل ال. جکسون

بنابر گزارش‏‎ها، توسعه فیلم مثلث برمودا بار دیگر از سر گرفته شده و کارگردان سم ریمی به دنبال آن است تا فیلمبرداری آن را از اوایل ماه سپتامبر سال جاری آغاز نماید. گرچه جزییات مربوط به کاراکترها مخفی نگه داشته شده است اما انتظار می‎رود که رایان رینولدز نقش اصلی مرد فیلم را ایفا نماید. فیلمنامه فیلم را نیز جان گاتینز قلم زده است.

در حال حاضر، انتخاب بازیگر برای نقش اصلی زن فیلم که یک فرمانده نیروی دریایی به نام ووگل می‎باشد، همچنان در جریان است. جزییات داستانی این فیلم بدین شرح است:

“زمانی که یک زیردریایی بزرگ حامل سلاح‎های هسته‎ای در مثلث برمودا ناپدید می‎شود، فرمانده ووگل از یک فیزیکدان نظری به نام دکتر فیسک کمک طلب می‎کند، کسی که به امید پیدا کردن سلاح‎های هسته‎ای، از تحقیقات پدربزرگش برای باز کردن یک کرم‎چاله استفاده می‎کند تا یک جزیره مرموز را آشکار نماید که ساکنین آن، چیزهای گمشده در مثلث برمودا از جمله کوسه‎ها، وایکینگ‎ها و نازی‎ها می‎باشد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *