بیاتومگ – اولین تیزر رسمی برای فیلم The Nun (راهبه) منتشر شده است. فیلم راهبه، سومین فیلم نسخه‌فرعی از مجموعه فیلم‎های The Conjuring (احضار روح) است. در زیر می‎توانید این تیزر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. علاوه بر این تیزر، پوستری نیز برای این فیلم ترسناک منتشر شده است.

این فیلم به کاراکتر والاک می‎پردازد. البته والاک در دنباله فیلم احضار روح به نام The Conjuring 2 (احضار روح ۲) در سال ۲۰۱۶ معرفی شد. در آن فیلم اشاره شده بود که والاک، یک موجود باستانی است که به سادگی برای مسخره کردن مذهب لورین، تصمیم گرفته تا همانند یک راهبه هیولایی باشد اما وجود این فیلم تایید می‎کند که این شیطان قبلا نیز از این ظاهر استفاده کرده است.

فیلم راهبه یک راهبه با بازی شارلوت هوپ، یک کشیش کاتولیک با گذشته‎ای تاریک با بازی دیمین بایکر و یک راهبه تازه‎کار جوان با بازی تیسا فارمیگا را دنبال می‎کند که توسط واتیکان برای بررسی و تحقیق در مورد خودکشی مرموز یک راهبه به صومعه‎ای در رومانی اعزام می‎شوند. طبیعتا، این خودکشی مربوط شخصیت منفی فیلم یعنی والاک با بازی بونی آرونز می‎باشد. فیلم راهبه قرار است در تاریخ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) به اکران دربیاید. این فیلم نوشته گری دابرمن و جیمز وان و کارگردانی شده توسط کورین هاردی می‎باشد.

در تابستان سال گذشته و در کمیک کان سن‎دیه‎گو، اولین تیزر فیلم راهبه برای طرفداران به نمایش درآمد و حالا، کمپانی برادران وارنر، اولین تیزر فیلم را به صورت آنلاین منتشر کرده است. این فیلم با بازی تیسا فارمیگا، خواهر کوچکتر ستاره فیلم‎های احضار روح، ورا فارمیگا است.

تیزر فیلم The Nun (راهبه)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم The Nun (راهبه)

فیلم The Nun (راهبه)
فیلم The Nun (راهبه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *