بیاتومگ – کمپانی دیزنی، اولین تیزر و پوستر را برای فیلم Dumbo (دامبو) منتشر کرد. این فیلم اکشن زنده براساس انیمیشنی به همین نام می‎باشد که برای اولین بار در سال ۱۹۴۱ منتشر شد. این انیمیشن، داستان یک بچه فیل با گوش‎های بزرگ را بازگو می‏‎کند که با کمک دوست خود به نام تیموتی ماوس، پرواز کردن را یاد می‎گیرد. انیمیشن دامبو با تنها ۶۴ دقیقه، کوتاه‎ترین انیمیشن کمپانی دیزنی می‎باشد.

کارگردانی این فیلم سینمایی در دستان تیم بورتن است و فیلمنامه آن را نیز اهرن کروگر قلم زده است .در این فیلم، دنی دویتو نقش مالک سیرک به نام مکس مدیچی را بازی می‎کند که از ستاره سابق هولت فاریر با بازی کالین فارل و فرزندانش به نام میلی با بازی نیکو پارکر و جو با بازی فینلی هابینز می‎خواهد تا از یک فیل تازه متولدشده مراقبت کنند، فیلی که گوش‎های بزرگش، او را به مایه خنده و مسخره در این سیرک مشکل‎دار تبدیل کرده است.

زمانی که آنها متوجه می‎شوند که دامبو می‎تواند پرواز کند، سیرک بار دیگر به رونق دست می‎یابد و توجه سرمایه‎گذار متقاعد‎کننده‎ای به نام وی‎ای وندِوِر با بازی مایکل کیتون را جلب می‎نماید، کسی که خاص‎ترین حیوانات را برای جدیدترین و بزرگترین اقدام زندگی‎اش به نام دریم‎لند یا سرزمین رویاها به خدمت می‎گیرد. دامبو در کنار یک بندباز تماشایی و جذاب به نام کولت مارچنت با بازی ایوا گرین، به سطح‎های بالاتری دست پیدا می‎کند تا اینکه هولت متوجه می‎شود که در زیر روکش براق دریم‎لند، رازهای بسیار تاریکی قرار گرفته است. فیلم دامبو قرار است در تاریخ جمعه ۹ فروردین ۱۳۹۸ (۲۹ مارس ۲۰۱۹) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

تیزر فیلم Dumbo (دامبو)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Dumbo (دامبو)

فیلم Dumbo (دامبو)
فیلم Dumbo (دامبو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *