بیاتومگ – اولین تصاویر رسمی از فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲) به دست ستاره و کارگردان آن در شبکه‎های اجتماعی منتشر شد. در زیر می‎توانید این دو تصویر را مشاهده نمایید. در حال حاضر، عنوان فعلی این فیلم، Wonder Woman 1984 (واندر وومن ۱۹۸۴) است که عنوان رسمی فیلم نمی‎باشد.

تصویر اول که توسط گل گدات منتشر شده، تصویری از خودش در نقش دایانا پرینس/واندر وومن می‎باشد. این تصویر چیز زیادی را آشکار نمی‎کند و فقط، گدات را در مقابل پنجره‎ای پر از تلویزیون و بازتاب چهره او در آن را نشان می‎دهد. تصویر دوم که تصویری از کریس پاین در نقش استیو ترور در دهه ۸۰ میلادی است، توسط کارگردان فیلم واندر وومن ۱ و ۲ یعنی پتی جنکینز در شبکه اجتماعی توییتر منتشر شده است. همانطور که می‎دانید، استیو ترور در پایان فیلم اول واندر وومن کشته شد و اکنون، با انتشار این تصویر، تایید شده که این کاراکتر در فیلم دوم حضور خواهد داشت.

هماطنور که مشخص است، دهه ۸۰ میلادی، اوج جنگ سرد میان ایالات متحده آمریکا و اتحاد جماهیر شوروی است و اتفاقات فیلم واندر وومن ۲ قرار است در این بازه زمانی رخ بدهد. جزییات مربوط به داستان فیلم همچنان نامشخص است. با این حال، کریستین وینگ قرار است نقش اصلی منفی فیلم واندر وومن ۲ یعنی چیتا را به تصویر بکشد. حضور پدرو پاسکل در این فیلم تایید شده اما هنوز نقش وی مشخص نشده است. فیلم واندر وومن ۲ در تاریخ جمعه ۱۰ آبان ۱۳۹۸ (۱ نوامبر ۲۰۱۹) اکران می‌شود.

تصاویر فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲)

فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲)
فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲)
فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲)
فیلم Wonder Woman 2 (واندر وومن ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *