بیاتومگ – دو تصویر از پشت صحنه فصل ۶ سریال House of Cards (خانه پوشالی) منتشر شده که گرچه جزییات زیادی را در مورد اتفاقات این فصل سریال آشکار نمی‎کند اما به چشم‎انداز جدید این سریال در فصل پایانی‎اش اشاره دارند. در زیر می‎توانید این تصاویر را مشاهده نمایید.

نه چندان قبل، سریال پیشگام و اصیل نتفلیکس، سریال خانه پوشالی، برای برانگیختن تحسین منتقدان، اجراهای عالی و باارزش و ایجاد بحث‎های غیررسمی از طریق پیچیدگی و چرخش‎های بسیار شناخته می‎شد. متاسفانه، این سریال بدون مشکل و آرام، پاییز گذشته به لطف اتهامات جنسی علیه بازیگر اصلی سریال، کوین اسپیسی، رو به افول حرکت کرد.

پس از آشکار شدن این اتهامات و در ادامه این سلسله مشکلات برای اسپیسی، خالق سریال خانه پوشالی و نتفلیکس به سرعت واکنش نشان داده و اعلام کردند که فصل ششم آخرین فصل این سریال خواهد بود و ساخت نسخه‌های فرعی این سریال بدون کاراکتر فرانک آندروود در جریان است.

مطمئنا با کنار رفتن فرانک آندروود، الان تمرکز کامل سریال بر روی کاراکتر کلیر آندروود با بازی رابین رایت قرار گرفته و وی، رسما ستاره سریال می‎باشد. چیزی زیادی از این دو تصویر منتشر شده نمی‎توان برداشت کرد با این حال، می‎توان مطمئن بود که رابین رایت کاملا برای این فصل سریال آماده است. فصل ۶ و پایانی سریال خانه پوشالی در سال ۲۰۱۸ عرضه خواهد شد.

تصاویر پشت صحنه فصل ۶ سریال House of Cards (خانه پوشالی)

فصل ۶ سریال House of Cards (خانه پوشالی)
فصل ۶ سریال House of Cards (خانه پوشالی)
فصل ۶ سریال House of Cards (خانه پوشالی)
فصل ۶ سریال House of Cards (خانه پوشالی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *