جرمی رنر - هاکای

بیاتومگ – جرمی رنر، بازیگر نقش هاکای، در مصاحبه‎ای تازه، آشکار کرده که کارگردانان فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی‎نهایت) به دلیل عدم حضور کاراکتر هاکای در این فیلم، تهدید به مرگ شده بودند. کلینت بارتون که یکی از شش عضو ابتدایی گروه انتقام جویان بود، پس از اینکه از عمد از فیلم انتقام جویان ۳ کنار گذاشته شد، به هدف شوخی‎های اینترنتی تبدیل شده بود.

اما، ظاهرا برخی از طرفداران وی، نسبت به این موضوع بسیار ناراحت شدند و هشدار و تهدیداتی برای کارگردانان فیلم یعنی جو و آنتونی روسو می‎فرستادند. طرفداران برای اولین بار پس از انتشار اولین تریلر رسمی فیلم انتقام جویان ۳ در نوامبر سال گذشته میلادی متوجه عدم حضور هاکای شدند.

جرمی رنر - هاکای - فیلم Avengers 3 (انتقام جویان 3)
جرمی رنر – هاکای – فیلم Avengers 3 (انتقام جویان ۳)

قبل از آن نیز، هاکای در پوسترهای تبلیغاتی فیلم حضور نداشته بود اما طرفداران فرض را بر این گذاشته بودند که به دلیل تعداد بالای کاراکترهای فیلم، برخی از کاراکترها در پوستر قرار نگرفته‎اند. اما با نزدیک‎تر شدن به زمان اکران فیلم، این موضوع کاملا آشکار شد که هاکای هیچ نقشی در مقابله با تهدید تانوس در فیلم سوم انتقام جویان نخواهد داشت. علت این موضوع نیز در داخل فیلم بیان شده است.

جرمی رنر در حالیکه در حال تبلیغ در مورد فیلم جدیدش به نام Tag (برچسب) بود، در مورد نیمکت نشین شدن هاکای در فیلم جنگ بی‎نهایت نیز صحبت کرد. رنر نسبت به وعده نقشی برجسته در فیلم Avengers 4 (انتقام جویان ۴) احساس خوبی دارد و در ادامه، در این مصاحبه آشکار کرد که برخی از طرفداران پروپا قرص نسبت به کنار گذاشته شدن این کمان‎دار به حدی ناراحت و آشفته شدند که کارگردانان فیلم را تهدید به مرگ کرده‎اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *