بیاتومگ – اولین تریلر و پوستر برای فیلم The Little Stranger (غریبه کوچک) منتشر شد. این فیلم ترسناک به کارگردانی سکان‎دار فیلم‏‎های Frank (فرانک) و Room (اتاق)، لنی آبراهامسون، می‎باشد. این کارگردان ایرلندی از اوایل دهه ۲۰۰۰ میلادی در حال ساخت فیلم می‎باشد اما تا سال ۲۰۱۴ و فیلم فرانک برای اکثر مردم ناشناخته بود.

فیلم غریبه کوچک، اقتباسی سینمایی از رمانی گوتیک به همین نام نوشته سارا واترز محصول سال ۲۰۰۹ است. فیلمنامه فیلم را لوسیندا کاکسون قلم زده است. اتفاقات فیلم در تابستانی گرم و طولانی در سال ۱۹۴۷ رخ می‎دهد که در آن، دومنال گلیسون نقش دکتر فارادی را بازی می‎کند. دکتر فارادی، یک دکتر برون شهری است که برای درمان یک مریض به ملکی به نام هاندردز هال سفر می‎کند، جایی که سال‎ها قبل، مادرش به عنوان خدمتکار مشغول به کار بوده است.

فیلم غریبه کوچک گرچه در مقایسه با فیلم‎های فرانک و اتاق، ژانر متفاوتی دارد اما مشابه آن دو فیلم، بر روی آسیب‎های روحی فردی تمرکز می‎کند. در این فیلم، رودریک ایرز با بازی ویل پولتر، یک کهنه‎سرباز جنگی و یکی از اعضای خانواده ایرز است و دچار آسیب روحی می‎باشد. خانواده ایرز برای قرن‎ها در ملک هاندردز هال ساکن بوده‎اند. همانطور که تریلر نشان می‎دهد، این فیلم بر روی تلاش‎های دکتر فارادی برای کمک به رودریک تمرکز دارد و در طی این مسیر است که دکتر فارادی حقایقی در مورد خانواده ایرز و همچنین گذشته شخصی‎اش در این عمارت کشف می‎کند. در ادامه، او به این موضوع پی می‎برد که شاید بیمار او روح‎زده شده است.

دیگر بازیگران فیلم نیز شامل شارلوت رمپلینگ و روث ویلسون است. فیلم غریبه کوچک قرار است در تاریخ جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷ (۳۱ آگوست ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها اکران شود.

تریلر فیلم The Little Stranger (غریبه کوچک)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم The Little Stranger (غریبه کوچک)

فیلم The Little Stranger (غریبه کوچک)
فیلم The Little Stranger (غریبه کوچک)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *