بیاتومگ – کارگردان و ستاره فیلم Jojo Rabbit (خرگوش جوجو)، تایکا وایتیتی، اولین تصویر از خودش در این فیلم را منتشر کرده است. در این تصویر، وایتیتی در نقش هیتلر دیده می‎شود که در حال لذت بردن از شام در کنار اسکارلت جوهانسون می‎باشد. در زیر می‎توانید این تصویر را مشاهده نمایید. فیلم خرگوش جوجو، هجونامه‎ای در مورد آلمان نازی است. کارگردانی این فیلم در دستان تایکا وایتیتی، این کارگردان نیوزیلندی است که با کارگردانی فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) به موفقیت زیادی دست یافت.

داستان این فیلم عجیب و غریب، حول پسر جوانی به نام جوجو بتزلر با بازی رومن گریفین دیویس است که در آلمان نازی زندگی می‎کند و رویای پیوستن به سازمان جوانان هیتلر را دارد و متصور شوید که آدولف هیتلر، بهترین دوست او می‎باشد. سپس، او متوجه می‎شود که دختری یهودی در اتاق زیرشیروانی‌شان زندگی می‎کند و به دنبال آن، همه چیز تغییر می‎کند.

تایکا وایتیتی علاوه بر نوشتن فیلمنامه، کارگردانی و تولید فیلم خرگوش جوجو، در آن نقش آدولف هیتلر، یا حداقل تصور خیالی آن پسر جوان از هیتلر را ایفا می‌نماید. اسکارلت جوهانسون قرار است نقش مادر جوان این پسر را ایفا کند، کسی که به طور مخفیانه، عضوی از مقاومت می‎باشد. دیگر بازیگر فیلم نیز سم راکول است که قرار است در این فیلم نقش یک کاپیتان نازی را به تصویر بکشد که اداره یک اردوگاه جوانان هیتلر را در دست دارد. ربل ویلسون نیز نقشی در این فیلم ایفا می‎کند.

تصویر فیلم Jojo Rabbit (خرگوش جوجو)

فیلم Jojo Rabbit (خرگوش جوجو)
فیلم Jojo Rabbit (خرگوش جوجو)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *