بیاتومگ – هر روز شنبه به بررسی ۱۰ فیلم پر فروش در باکس آفیس آمریکای شمالی می پردازیم. جدول فروش باکس آفیس بر اساس هفته می باشد و این هفته که از ۲ تا ۸ دسامبر می باشد، تنها یک فیلم تازه اکران شده وجود داشته است.

فیلم Moana 2016 که با صداپیشگی دواین جانسون همراه است، همچنان در صدر باکس آفیس قرار دارد. این فیلم در دومین هفته از اکران خود توانست به فروش ۱۲۶ میلیون دلاری دست یابد و بالاتر از فیلم Fantastic Beasts and Where To Find Them قرار گرفت.

جدول باکس آفیس ۸ دسامبر ۲۰۱۶ :

POS نام فیلماستودیوبودجهفروش کلیتعداد هفته
۱۱ MoanaBUENA VISTA-۱۲۶۲
۲ Fantastic Beasts and Where To Find ThemWARNER BROS.۱۸۰۱۸۸۳
۳ArrivalPARAMOUNT۴۷۷۵۴
۴ AlliedPARAMOUNT۸۵۳۱۲
۵Doctor StrangeBUENA VISTA۱۶۵۲۱۷۵
۶Trolls۲۰TH CENTURY FOX۱۲۵۱۴۲۵
۷ Hacksaw RidgeLIONSGATE-۵۸۵
۸Bad Santa 2BROAD GREEN PICTURES۲۶۱۵۲
۹Almost ChristmasUNIVERSAL۱۷۳۸۴
۱۰IncarnateHIGH TOP RELEASING۵۳۱

فیلم تازه اکران شده ی این هفته، فیلم Incarnate 2016 می باشد که در در ۲ دسامبر اکران شده است و توانسته است در اولین هفته از اکران خود طی ۲ تا ۸ دسامبر به فروش ۳ میلیون دلاری برسد که با توجه به بودجه ی ۵ میلیونی آن رقم قابل قبولی می باشد.

این فیلم دارای ژانر ترسناک می باشد و رده ی سنی آن ۱۳+ می باشد.

فیلم Incarnate 2016 داستان دانشمندی را روایت می کند که دارای توانایی ورود به ذهن ناخودآگاه می باشد، او باید یک پسر جوان را از چنگ اهریمنی با قدرت هایی که قبلا دیده نشدند، نجات دهد، در حالی که باید با گذشته ی ترسناک خود هم رو به رو شود.

کارگردان فیلم Incarnate 2016، برد پیتون (Brad Peyton) می باشد و فیلمنامه فیلم را رونی کریستنسین (Ronnie Christensen) نوشته است.

طی هفته ی آینده نیز انتظار می رود که فیلم های La La Land و Office Christmas Party اکران شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *