بیاتومگ – کمپانی آمازون استودیو سرانجام پس از مدت‎ها، اولین تریلر کامل و رسمی برای سریال Jack Ryan (جک رایان) را منتشر کرده است. قبلا تیزرهای مختصر و تصاویری از این سریال منتشر شده اما اکنون، تریلر کامل آن منتشر شده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید.

فیلم‎های زیادی از کاراکتر جک رایان ساخته شده و بازیگران زیادی این کاراکتر را بازی کرده‎اند که شامل الک بالدوین، هریسون فورد، بن افلک و کریس پاین می‎باشد و اکنون، جان کرازینسکی سکان‎دار این نقش شده است. بنابر این تریلر، داستان این سریال از زمانی آغاز می‎شود که جک رایان همچنان یک تحلیلگر سازمان سیا می‎باشد که در ادامه، خود را درگیر موقعیت‎های خطرناکی می‎یابد.

بنا بر گزارش‌ها، داستان جک رایان طی هشت قسمت ۱ ساعته بازگو خواهد شد که در آن، شخصیت اصلی داستان الگویی را در مکاتبات تروریست‌ها پیدا می‌کند که او را وارد بازی‌ای با گونه‌ای تازه از تروریست‌ها می‌کند. تهدیدات این تروریست ها در وسعت جهانی می‌باشد. پخش فصل اول سریال جک رایان قرار است از روز جمعه ۹ شهریور ۱۳۹۷ (۳۱ آگوست ۲۰۱۸) آغاز شود. لازم به ذکر است که چندی پیش، کمپانی آمازون استودیو، این سریال را برای فصل دوم تمدید کرد.

تریلر سریال Jack Ryan (جک رایان)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر سریال Jack Ryan (جک رایان)

سریال Jack Ryan (جک رایان)
سریال Jack Ryan (جک رایان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *