خانه آخرین خبرها گل گدات به فیلم Red Notice (اعلان قرمز) پیوست

گل گدات به فیلم Red Notice (اعلان قرمز) پیوست

۰
گل گدات و دواین جانسون - فیلم Red Notice (اعلان قرمز)

بیاتومگ – گل گدات، ستاره فیلم Wonder Woman (واندر وومن)، رسما به فیلم Red Notice (اعلان قرمز) پیوست. گدات قرار است در این فیلم اکشن، بلاک‎باستری و هیجان‎انگیز پیش‎رو، به ایفای نقش اصلی زن در مقابل دواین جانسون در نقش اصلی مرد بپردازد. راسون مارشال تربر کارگردانی فیلم را در دست دارد.

بر طبق اعلام کمپانی یونیورسال، فیلم اعلان قرمز قرار است در تاریخ ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ (۱۲ ژوئن ۲۰۲۰) بر روی پرده‎های سینما به اکران دربیاید. بودجه این فیلم حدود ۱۲۵ تا ۱۵۰ میلیون دلار درنظر گرفته شده و دواین جانسون با گرفتن دستمزدی ۲۲ میلیون دلاری برای بازی در این فیلم، بیشترین دستمزد دوران حرفه بازیگری‎اش را خواهد گرفت. او نقش یک مامور اینترپل را ایفا خواهد کرد که در حال تعقیب یک دزد بین‎المللی آثار هنری است، دزدی که به عنوان تحت تعقیب‎ترین دزد دنیا توصیف شده است.

فیلم Rampage (رمپیج)
فیلم Rampage (رمپیج)

حدود یک ماه پیش بود که دواین جانسون، انتخاب اولش برای نقش اصلی زن فیلم اعلان قرمز را گل گدات اعلام کرد. حال، بنابر گزارش‎ها، گدات رسما به این فیلم پیوسته است. این اولین نقش این بازیگر اسرائیلی پس از نقش واندر وومن خواهد بود. گرچه هنوز بازیگری که سومین نقش اصلی فیلم را به تصویر خواهد کشید، مشخص نشده اما دواین جانسون، قبلا دست به ستایش و تحسین کریس پرت زده و از احتمال همکاری در آینده‎ای نزدیک با او گفته است، پس احتمال اینکه کریس پرت دیگر بازیگر فیلم باشد، وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *