خانه آخرین خبرها جان برنتال به فیلم Ford vs. Ferrari (فورد در برابر فراری) پیوست

جان برنتال به فیلم Ford vs. Ferrari (فورد در برابر فراری) پیوست

۰
سریال The Punisher (مجازاتگر)

بیاتومگ – جان برنتال به جمع بازیگران فیلم Ford vs. Ferrari (فورد در برابر فراری) اضافه شد. این فیلم محصول کمپانی فاکس قرن بیستم و به کارگردانی جیمز منگولد، کارگردان فیلم Logan (لوگان) می‎باشد و قرار است رقابت حماسی میان این دو خودرو‌سازی را به نمایش بگذارد.

چندی پیش بود که اعلام شد کریستین بیل و مت دیمون برای به تصویر کشیدن نقش‎های اصلی به فیلم فورد در برابر فراری پیوستند. دیمون قرار است نقش کارول شلبی را بازی کند، مهندسی که طراح ماشین Ford’s GT 40 بود. کریستین بیل نیز نقش راننده‎ای به نام کن مایلز را ایفا خواهد کرد.

سریال The Punisher (مجازاتگر)
سریال The Punisher (مجازاتگر)

علاوه بر بیل و دیمون، دو بازیگر دیگر نیز به این پروژه پیوسته‎ بودند که ستاره سریال Outlander (غریبه)، کاتریونا بالف برای ایفای نقش همسر مایلز و بازیگر فیلم A Quiet Place (مکانی بی‌صدا)، نوح جوپ برای ایفای نقش پسر مایلز می‎باشند. بر طبق برنامه‎ریزی‎ها، فیلمبرداری این فیلم در تابستان امسال شروع خواهد شد. جیز و جان-هنری باتروورث با منگولد برای نوشتن فیلمنامه فیلم همکاری خواهند کرد.

بنابر گزارش‎ها، جان برنتال قرار است نقش یک مدیر بازاریابی کمپانی فورد به نام لی لاکوکا را ایفا نماید که در طی دوران شغلی‎اش، به مدیر و رییس کمپانی کرایسلر تبدیل می‎شود. جان هم برای این نقش مد نظر بود اما وی این نقش را رد کرد و فرصت برای برنتال فراهم شد. در حال حاضر، پاول اسپارکس در حال مذاکره برای برعهده گرفتن نقش لی بیبی، دست راست هنری فورد دوم، در این فیلم می‎باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *