خانه آخرین خبرها ایوان مک‌گرگور در فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) نقش‎آفرینی خواهد کرد

ایوان مک‌گرگور در فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) نقش‎آفرینی خواهد کرد

۰
ایوان مک گرگور - فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ)

بیاتومگ – ایوان مک گرگور قرار است در اقتباس سینمایی از رمان Doctor Sleep (دکتر اسلیپ) نوشته استیون کینگ که دنباله رمان The Shining (درخشش) است، نقش دن تورنس بزرگسال را به تصویر بکشد. اقتباسی سینمایی از رمان درخشش در سال ۱۹۸۰ ساخته شده است.

کمپانی برادران وارنر از سال ۲۰۱۶ در حال توسعه دنباله فیلم درخشش بود اما به دنبال موفقیت بسیار عظیم فیلم IT (آن) در سال گذشته میلادی، این کمپانی سرعت توسعه این پروژه خود را بیشتر کرده است. کارگردان فیلم Oculus (چشم) و فیلم Gerald’s Game (بازی جرالد)، مایک فلانگان عهده‎دار نویسندگی و کارگردانی این پروژه می‎باشد.

فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ)
فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ)

رمان دکتر اسلیپ در سال ۲۰۱۳ منتشر شد و زندگی دنی را سال‎ها پس از اینکه در هتل جن‎زده اورلوک نزدیک بود توسط پدر خودش کشته شود، دنبال می‎کند. دنی که در سنین بزرگسالی به سادگی با نام دن مورد خطاب قرار می‎گیرد، برخی از شیاطین تلویحی پدر خود از جمله خشم و مصرف الکل را به ارث برده و اکنون، روزهای خود را صرف مراقبت از افراد مسن در آسایشگاهی در شهر کوچکی به نام نیو همپشایر می‎کند. در آنجا، دختر جوانی به نام آبرا استون با او ارتباط برقرار می‎کند که دارای قدرت‎های درخشش است و متوجه می‎شود که به هدفی برای یک فرقه نیمه جاویدان خطرناک با توانایی‎های مشابه تبدیل شده است. دنی با درک این موضوع که اگر او کاری نکند، احتمالا آبرا کشته خواهد شد، پس مجبور می‎شود تا در نهایت با گذشته آسیب‎دیده خود روبه‎رو شود و بار دیگر بدرخشد.

بنابر گزارش‎ها، ایوان مک‎گرگور برای ایفای نقش دنی در فیلم دکتر اسلیپ به این پروژه پیوسته است و خود استیون کینگ نیز از انتخاب وی برای این نقش حمایت کرده است. علاوه بر این، گفته شده که بازیگرانی همچون کریس اوانز، جرمی رنر و مت اسمیت برای ایفای این نقش مذاکره کردند اما در نهایت، مک‎گرگور عهده‎دار نقش شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *