بیاتومگ – دومین تریلر رسمی از انیمیشن The Grinch (گرینچ) توسط کمپانی ایلومینیشن منتشر شده که در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر تریلر، پوستر جدیدی برای این انیمیشن نیز منتشر شده که در زیر مشاهده می‎کنید. این انیمیشن بر اساس کتاب کودکان کلاسیکی به نام How the Grinch Stole Christmas (گرینچ چطور کریسمس را دزدید) نوشته دکتر سیوز محصول سال ۱۹۵۷ می‎باشد. پیتر کندلاند و یارو چنی و همچنین متیو اوکالاهان کارگردانی این انیمیشن را در دست دارند و بندیکت کمبربج صداپیشه کاراکتر گرینچ در این انیمیشن می‌باشد.

داستان انیمیشن، گرینچ بدنام را دنبال می‌کند که قصد دارد کریسمس را برای ساکنین شهر هوویل خراب کند. در همین حال، سیندی لی هو که دختر یک مادر تنها است، با دوستانش برنامه می‎ریزد تا بابانوئل را به دام بیاندازند تا از او برای پخش کردن خوشی کریسمس و همچنین کمک به مادر بسیار مشغولش تشکر کنند.

دومین تریلر این انیمیشن، از روی داستان سیندی لو پرش می‎کند و در عوض، به داستان پیش‎زمینه گرینج و شیطنت‎های مختلف او می‎پردازد. انیمیشن گرینچ قرار است در تاریخ ۱۸ آبان ۱۳۹۷ (۹ نوامبر ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

تریلر انیمیشن The Grinch (گرینچ)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر انیمیشن The Grinch (گرینچ)

انیمیشن The Grinch (گرینچ)
انیمیشن The Grinch (گرینچ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *