خانه آخرین خبرها فصل ۴ سریال Lucifer (لوسیفر) توسط نتفلیکس ساخته می‎شود

فصل ۴ سریال Lucifer (لوسیفر) توسط نتفلیکس ساخته می‎شود

۰
سریال Lucifer (لوسیفر)

بیاتومگ – پس از آنکه سریال Lucifer (لوسیفر) توسط شبکه فاکس پس از پخش ۳ فصل کنسل شد، حال فصل چهارم این سریال به طور رسمی توسط نتفلیکس قرار است ساخته و پخش شود. به دنبال کنسل شدن سریال توسط شبکه فاکس، طرفداران سریال با راه‎اندازی کمپین‎های اینترنتی، از سرویس‎های آنلاینی همچون نتفلیکس، آمازون و هولو خواستار نجات این سریال شده بودند.

سریال لوسیفر که براساس کتاب‎های کمیکی به همین نام نوشته نیل گیمن، سم کیث و مایک درینگنبرگ می‎باشد، برای سه فصل از شبکه فاکس پخش می‎شده است. این سریال به بررسی زندگی فرشته سقوط کرده، لوسیفر یا شیطان، پس از رها کردن موقعیتش در جهنم و آمدنش به لس‎آنجلس می‎پردازد. این سریال حول این موضوع می‎باشد که چه می‎شود اگر شیطان نه تنها در میان انسان‎های فناپذیر بر روی زمین زندگی کند بلکه شروع به کشف خوبی‎های درونی‎اش نیز بکند.

قسمت پایانی فصل ۲ سریال Lucifer (لوسیفر)

در حالی که شبکه فاکس تصمیم گرفت تا این سریال را پس از سه فصل کنسل کند و برای خشنود کردن طرفداران دست به ساخت دو قسمت مستقل بزند، خالقان آن بیکار ننشستند و به دنبال پیدا کردن خانه‎ای تازه برای این سریال در شبکه‎های دیگر یا سرویس‎های آنلاین بودند.

چندین خریدار برای گرفتن حق پخش سریال لوسیفر بسیار علاقه‎مند بودند اما این نتفلیکس بود که توانست آن را بدست بیاورد. لازم به ذکر است که قرارداد بازیگران سریال نیز در حال به پایان رسیدن است و باید دید آیا آنها قرارداد خود را تمدید می‎کنند یا خیر. در حال حاضر، خبری در مورد شروع تولید یا تاریخ شروع پخش این فصل پیش‎روی سریال اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *