خانه آخرین خبرها پیتر اوتربریج به سریال V-Wars (جنگ‎های وی) پیوست

پیتر اوتربریج به سریال V-Wars (جنگ‎های وی) پیوست

۰
پیتر اوتربریج - سریال Designated Survivor (بازمانده برگزیده)

بیاتومگ – پیتر اوتربریج به جمع بازیگران سریال V-Wars (جنگ‎های وی) اضافه شد. سریال جنگ‎های وی، سریالی خون‎آشامی جدید و اصیل از کمپانی نتفلیکس می‎باشد. در ماه آوریل بود که خبر پیوستن ستاره سریال The Vampire Diaries (خاطرات خون‎آشام)، ایان سامرهالدر، به این سریال اعلام شده بود. حال، با پیوستن اوتربریج به جمع بازیگران سریال، انتظار برای این سریال تازه کمپانی نتفلیکس در حال افزایش است.

پیتر اوتربریج برای بازی نقش ژنرا دیویس در سریال Zoo (باغ‎وحش) محصول شبکه سی‎بی‎اس و نقش آری تازاروف در سریال Nikita (نیکیتا) محصول شبکه سی دبلیو شناخته می‎شود. او همچنین در سریال‎های مختلفی همچون سریال Designated Survivor (بازمانده برگزیده)، Taken (ربوده شده)، The Expanse (گستره) و Orphan Black (یتیم سیاه) به عنوان بازیگر مهمان حضور یافته است.

ایان سامرهالدر - سریال The Vampire Diaries (خاطرات خون‎آشام)
ایان سامرهالدر – سریال The Vampire Diaries (خاطرات خون‎آشام)

حیطه بازیگری اوتربریج تنها محدود به دنیای سریال نیست و او در فیلم‎هایی همچون Saw VI (اره ۶) و Lucky Number Slevin (شماره شانس اسلوین) به ایفای نقش پرداخته است. اوتربریج با داشتن روزمه بازیگری از اوایل دهه ۹۰ میلادی در نقش‎های مختلف، مطمئنا یک مهره برجسته برای این سریال تازه نتفلیکس است.

بنابر گزارش‎ها، او قرار است در سریال جنگ‎های وی، نقش یک متخصص علمی باهوش و بدخواه در تیم امنیت ملی به نام کالیس نیکلاس را ایفا نماید. سامرهالدر نیز در این سریال قرار است نقش دکتر لوک سوآن را به تصویر بکشد. زمانی که بهترین دوست دکتر سوآن مبتلا به ویروسی می‎شود که انسان‎ها را تبدیل به خون‎آشام می‎کند، وی تلاش می‎کند تا قبل از اینکه دیر شود، درمانی برای آن بیابد. دیگر بازیگران حال حاضر سریال شامل آدرین هولمز در نقش یک انسان تبدیل شده به خون‎آشام به نام مایکل فین و جکی لای در نقش یک روزنامه‎نگار آنلاین به نام کایلی وو می‎باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *