بیاتومگ – در ابتدای سال وقتی که من به آینده ی کاری Marvel و Fox شک و تردید داشتم، فیلم DeadPool اکران شد و بیننده ها هم به شوخی های مسخره ی DeadPool خندیدند و هم Negasonic Teenage Warhead (کلاهک نوجوان نیگاسونیک) را به خاطر حرکت های شجاعانه تشویق کردند.

فیلم لبخندی بر روی لبان هواداران آورد و همچنین امیدی دوباره در دنیای کمیک به وجود آورد. این احساس خوبی بود تا زمانی که اعلام شد که تیم میلر از کارگردانی دنباله ی فیلم، DeadPool 2، کنار رفته است.

چند ماه قبل، شایعات و گزارش ها از این حاکی بود که تیم میلر و رایان رینولدز بر سر پروژه اختلاف دارند. از یک طرف تیم میلر خواهان بودجه ی بیشتری برای فیلم DeadPool 2 بود، در حالی که رایان رینولدز می خواسته است که فیلم را همانند فیلم اول نگه دارد که به عنوان عنصر اصلی فیلم، بر روی کاراکترهای اصلی تمرکز شود، بدون اینکه میلیون ها دلار خرج پر کردن فهرستی از افراد شود.

اما آیا این شایعات صحیح بوده است؟ ظاهرا نه.

تیم میلر بیان کرد:

حتی وقتی که برخی از افراد می روند، ساخت فیلم هنوز سخت است. ساخت این فیلم واقعا لذت بخش بود. شما این لذت را در فیلم احساس کردید. ما همه اوقات خوشی داشتیم. 

اعضای پروژه واقعا عالی بودند. این فیلم سختی نبود، در حقیقت ساخت چنین فیلمی لذت است و این بهترین تجربه ی زندگی ام بوده است.

او همچنین قصدش را برای ساخت فیلم های موفق شرح داد:

من نمی خواستم فیلمی تکراری بسازم که ۳ برابر اولی بودجه داشته باشد. من می خواهم فیلمی بسازم که ما قبلا آن را ساخته ایم، چون این فیلمی درست برای کاراکترها می باشد.

همچنین او اضافه کرد:

من امیدوارم که فیلم آنها موفق باشد، چون من کاراکتر فیلم را خیلی دوست دارم، همچنین تمام بازیگرها و دوست دارم که آنها موفق باشند. 

در ادامه تیم میلر از کمپانی سازنده ی فیلم قدردانی کرد و آنها را بزرگ و عالی خواند.

شاید او بعدا می خواهد با این ها دوباره کار کند و در هالیوود نباید پل های پشت سرت را خراب کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *