بیاتومگ – در حالی که دنیای Marvel ثابت و استوار به نظر می رسد، دنیای DC پر از تغییرات تاریخ اکران فیلم ها شده است.

هر دو فیلم Batman v Superman و Suicide Squad فقط توانستند که موفقیت مالی کسب کنند و نتواستند اعتماد طرفداران را کسب کنند.

کمپانی DC، نویسنده و تهیه کننده، جف جانز (Geoff Johns) را استخدام کرده است تا در حد امکان بر روی ساخت فیلم های خوب تمرکز کنند. به عبارت دیگر به نظر می رسد که آنها چشم انداز خود را از دید کارگردانی به دید شرکتی تغییر داده اند. همه تعجب کردند که چه اتفاقی برای زک اسنایدر (Zack Snyde) بعد از فیلم Justice League خواهد افتاد؟

بر اساسات گزارش ها، به نظر می رسد که زک اسنایدر قصدی برای ترک کارگردانی فیلم Justice League 2 ندارد. اگر چه قبل از اینکه زک اسنایدر کار بر روی فیلم را شروع کند، او به دور از دنیای کامیک، بر روی فیلم هیجان انگیز The Last Photograph که به اتفاقات افغانستان جنگ زده می پردازد، تمرکز کرده است.

پس این چه ربطی به  ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹، تاریخ قبلی اعلام شده برای اکران فیلم Justice League 2 دارد؟ به نظر می رسد که این تاریخ به این دلیل عوض شده است که فضایی برای بن افلک برای فیلمبرداری فیلم The Batman داده شود که قرار است در ۲۰۱۷ فیلمبرداری شود، اما هنوز هیچ چیزی تایید نشده است.

پس به نظر می رسد که همه چی به آماده شدن فیلمنامه بستگی دارد. اگر آنها می خواهند که فیلم The Batman در میانه سال ۲۰۱۹ اکران شود، باید در اوایل ۲۰۱۸ کار فیلمبرداری را شروع کنند.

به نظر می رسد که کمپانی های Warner Bros و DC عجله ای برای ساخت فیلم The Batman ندارند، که این ما را ناراحت می کند، اما این امید را می دهد که شاید آنها فیلم با کیفیت تری را بسازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *