خانه آخرین خبرها جان برنتال حضوری در فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) خواهد داشت

جان برنتال حضوری در فصل ۹ سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) خواهد داشت

۰
جان برنتال - سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

بیاتومگ – جان برنتال که در طی دو فصل ابتدایی سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)، نقش شین والش، بهترین دوست و سپس رقیب ریک گرایمز را بازی کرده، قرار است حضوری نهایی در این سریال آخرالزمانی و زامبی‎محور شبکه ای‎ام‎سی داشته باشد. پس از اینکه برنتال در سر صحنه فیلمبرداری این سریال در آتلانتای آمریکا در کنار بازیگران اندرو لینکلن و نورمن ریدوس دیده شد، شایعاتی در مورد بازگشت احتمالی او شروع به پخش شدن کرد. بازیگر اصلی سریال، اندرو لینکلن قرار است در طی فصل نهم، این سریال را ترک کند و جایگاه خود را به نورمن ریدوس خواهد داد.

شین والش قبل از آخرالزمان، پلیس همکار ریک گرایمز بوده و از همان فصل ابتدایی سریال در آن حضور داشته است. پس از شیوع زامبی‎ها، فکر می‎شد که ریک مرده است و شین مسئولیت مراقبت از همسر و پسر ریک به نام لوری و کارل را برعهده گرفت و همین سبب پیچیده شدن رابطه دوستی آنها شد. ریک پس از بازگشتش و پیدا کردن خانواده‎اش، متوجه می‎شود که همسرش از شین حامله شده که بیشتر به دوستی آنها صدمه زد. شین پس از هبوطی طولانی به درون شرارت، در نهایت به دست ریک کشته شد.

از آنجا که خود اندرو لینکلن نیز قرار است پس از ۸ سال و اندی، سریال مردگان متحرک را ترک کند، بنابر گزارش‎های مربوط به بازگشت برنتال در قسمتی از فصل نهم سریال، احتمالا تجدید دیداری بین این دو کاراکتر قرار است ترتیب داده شود. جزییات مربوط به حضور برنتال همچنان نامشخص است اما این احتمال می‎رود که حضور کاراکتر شین والش به صورت فلش‎بک یا توهم باشد. برنتال در قسمت‎هایی از فصل سوم نیز در صحنه‎های مرتبط با توهم‎های ریک حضور داشته است.

جان برنتال - سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)
جان برنتال – سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)

به دنبال مرگ کارل (چندلر ریگز) در طی فصل هشتم سریال مردگان متحرک و احتمال مرگ ریک گرایمز در طی فصل نهم، جودیت، دختر ریک، تنها شخصی خواهد بود که از خانواده گرایمز زنده باقی مانده است. البته این احتمال نیز وجود دارد که مدیر اجرایی جدید سریال، آندریا کانگ، یک خداحافظی امیدوارکننده‎ای برای ریک فراهم بیاورد و به او اجازه بدهد تا همچنان زنده باقی بماند اما در سریال حضور نداشته باشد.

بدون شک، بازگشت جان برنتال برای ایفای نقش شین والش برای آخرین مرتبه در کنار کاراکتر ریک گرایمز با بازی اندرو لینکلن، مطمئنا، مربوط به خداحافظی ریک از سریال می‎باشد. این خداحافظی هرگونه که باشد، مطمئنا همراه با تلخی است. پس از خروج لینکلن، نورمن ریدوس و ملیسا مک‎براید در نقش کارول، تنها بازیگران اصلی هستند که از فصل اول سریال باقی مانده‎اند. انتظار می‎رود که فصل نهم نیز آخرین حضور لورن کوهن باشد، کسی که نقش مگی را از فصل دوم ایفا می‎کرده است. کوهن به دلیل حضور در سریالی دیگر، تنها در قسمت‎های اندکی از فصل نهم حضور خواهد داشت و بازگشت او برای فصل‎های بعدی هنوز نامشخص است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *