خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم Billionaire Boys Club (باشگاه پسران میلیاردر) مشخص شد

تاریخ اکران فیلم Billionaire Boys Club (باشگاه پسران میلیاردر) مشخص شد

۰
سریال House of Cards (خانه پوشالی)

بیاتومگ – جدیدترین فیلم کوین اسپیسی به نام فیلم Billionaire Boys Club (باشگاه پسران میلیاردر)، با وجود رسوایی آزار و اذیت جنسی که حرفه این بازیگر را در سال گذشته میلادی تحت‎الشعاع قرار داد، قرار است در تابستان پیش‎رو اکران شود. این هشت ماه برای اسپیسی بسیار پر همهمه بوده است. اتهامات آزار و اذیت جنسی از سوی بازیگر آنتونی رپ علیه این بازیگر که دو بار برنده جایزه اسکار شده، سبب شد تا وی در راس رسوایی‎های اخیر هالیوود قرار گیرد.

در نتیجه این اتهامات، حرفه بازیگری اسپیسی بسیار دچار مشکل شد و کمپانی نتفلیکس، بلافاصله تولید سریال House of Cards (خانه پوشالی) را متوقف کرد و در نهایت، این بازیگر را از این سریال اخراج کرده و همچنین، فیلم بیوگرافی گور ویدال با بازی وی را از برنامه پخش خود خارج کردند. به دنبال آن نیز کریستوفر پلامر جایگزین اسپیسی در فیلم All the Money in the World (تمام ثروت در جهان) به کارگردانی ریدلی اسکات و محصول کمپانی سونی شد.

سریال House of Cards (خانه پوشالی)
سریال House of Cards (خانه پوشالی)

از همین رو، به نظر می‎رسید که حرفه بازیگری کوین اسپیسی به عنوان یکی از معروف‎ترین بازیگران حال حاضر هالیوود رو به پایان است تا اینکه کمپانی ورتیکال اینترتینمنت، کمپانی پخش‎کننده فیلم بیوگرافی، جنایی و درام باشگاه پسران میلیاردر اعلام کرد که آنها قصد دارند تا این فیلم را در تابستان سال جاری به اکران دربیاورند. این کمپانی همچنین اظهار کرده که اتهامات جنسی علیه اسپیسی تنها مربوط به رفتار وی می‎باشد و امیدوارند که مشکلی برای جذب مخاطب و فروش این فیلم پیش نیاید.

بنابر گزارش‎ها، فیلم باشگاه پسران میلیاردر، داستان گروهی از مردان جوان ثروتمند در دهه ۸۰ میلادی را بازگو می‎کند که حیله و شیادی آنها برای به سرعت ثروتمند شدن، به حیله‎ای کشنده و مرگبار تغییر پیدا می‎کند. دیگر بازیگران این فیلم نیز شامل تارون اجرتون، اما رابرتز و انسل الگورت می‎باشد. فیلم باشگاه پسران میلیاردر قرار است در تاریخ چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ (۱۷ جولای ۲۰۱۸) عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *