خانه آخرین خبرها فصل ۴ سریال Lucifer (لوسیفر) تنها ۱۰ قسمت خواهد داشت

فصل ۴ سریال Lucifer (لوسیفر) تنها ۱۰ قسمت خواهد داشت

۰

بیاتومگ – پس از آنکه سریال Lucifer (لوسیفر) توسط شبکه فاکس پس از پخش ۳ فصل کنسل شد، کمپانی نتفلیکس به طور رسمی این سریال را برای فصل چهارم تمدید کرد. بنابر گزارش‎های تازه، فصل چهارم سریال لوسیفر تنها ۱۰ قسمت خواهد داشت و بنابر گفته‎های یکی از مدیران اجرایی آن، ایلدری مودراویچ، تولید فصل چهارم قرار است در زمانی در ماه آگوست سال جاری میلادی آغاز شود.

سریال لوسیفر که براساس کتاب‎های کمیکی به همین نام نوشته نیل گیمن، سم کیث و مایک درینگنبرگ می‎باشد، برای سه فصل از شبکه فاکس پخش می‎شده است. این سریال به بررسی زندگی فرشته سقوط کرده، لوسیفر یا شیطان، پس از رها کردن موقعیتش در جهنم و آمدنش به لس‎آنجلس می‎پردازد. این سریال حول این موضوع می‎باشد که چه می‎شود اگر شیطان نه تنها در میان انسان‎های فناپذیر بر روی زمین زندگی کند بلکه شروع به کشف خوبی‎های درونی‎اش نیز بکند.

سریال Lucifer (لوسیفر)
سریال Lucifer (لوسیفر)

مدیران اجرایی سریال لوسیفر، ایلدری مودراویچ و جو هندرسون، در مصاحبه‎ای تازه اظهار داشتند که فصل چهارم سریال تنها ۱۰ قسمت خواهد داشت، هرچند این احتمال نیز وجود دارد که تعداد قسمت‎های این فصل از ده تا بیشتر نیز بشود چراکه یکی از قسمت‎های اضافی که قبلا فیلمبرداری و پخش شده بود، ممکن است در درون این فصل قرار داده شود.

انتظار می‎رود که تمام قسمت‎ها، همانند قبل، مدت زمانی حدودا ۴۳ دقیقه‎ای داشته باشند اما مدیران اجرایی از اینکه اکنون قادر هستند تا در صورت لزوم، مدت زمان بیشتری به برخی قسمت‎ها بدهند، بسیار هیجان‎زده می‎باشند. هندرسون تایید کرده که راه‎اندازی کمپین‎های اینترنتی توسط طرفداران پس از کنسل شدن سریال بود که سبب شد تا نتفلیکس تصمیم به خرید و تمدید این سریال برای فصل چهارم بگیرد. علاوه بر این، مودراویچ اظهار داشته که همیشه احتمال وجود فصل‎های بیشتری هست، پس فصل چهارم ممکن است پایان این سریال کمیک بوکی نباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *