بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس اولین تریلر برای فیلم علمی-تخیلی و هیجان‎انگیز جدید خود به نام فیلم Tau (تاو) را منتشر کرده که در آن، صدای بازیگر برنده جایزه اسکار گری اولدمن کاملا برجسته و نمایان است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. تاو، نوزدهمین حرف در الفبای یونانی است.

فیلمنامه فیلم تاو را نوگا لاندو (The Magicians) نوشته و فدریکو دآلساندرو نیز آن را کارگردانی کرده است. این فیلم با بازی مایکا مونرو در نقش زن جوانی به نام جولیا است که توسط شخصی با بازی اد اسکرین ربوده‎شده و در داخل خانه‎ای هوشمند زندانی شده است. این شخص برای تکمیل کردن پروژه هوش مصنوعی مرموزش، نیاز به سوژه آزمایش داشته و از همین رو، جولیا را ربوده است. حال، جولیا در حال تلاش برای گریز از این خانه هوشمند می‎باشد.

از تریلر فیلم کاملا مشخص است که فیلم تاو از چندین فیلم دیگر نیز الهام گرفته است. خود هوش مصنوعی این فیلم، شباهت‎هایی سطحی به کاراکتر HAL 9000 در مجموعه فیلم‎های ادیسه فضایی دارد. دیگر فیلم‎هایی که احتمالا الهام‎بخشی برای این فیلم بوده‎اند، فیلم Don’t Breathe (نفس نکش) و Cube (مکعب) و همچنین Upgrade (ارتقاء) می‎باشند. این فیلم در تاریخ روز جمعه ۸ تیر ۱۳۹۷ (۲۹ ژوئن ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه خواهد شد.

تریلر فیلم Tau (تاو)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

 • فیلم Glass (شیشه)

  تیزر تازه فیلم Glass (شیشه)

  در دومین تیزر منتشر شده برای فیلم Glass (شیشه) ، دیوید دان با بازی بروس ویلیس در حال شکار …
 • سریال The First (اولین)

  اولین تصاویر سریال The First (اولین)

  سرویس آنلاین هولو اولین تصاویر از سریال The First (اولین) را منتشر کرده است. سریال درام او…
 • فیلم Overlord (اورلرد)

  اولین تریلر فیلم Overlord (اورلرد)

  در اولین تریلر منتشر شده برای فیلم Overlord (اورلرد)، فیلمی ترسناک و هیجان‎انگیز مربوط به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *