بیاتومگ – در اولین پوستر منتشر شده برای فیلم The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot (مردی که هیتلر و سپس پاگنده را کشت) که دارای ظاهری عمیقا عجیب و غریب است، سم الیوت نقش یک قهرمان افسانه‎ای آمریکایی را ایفا می‎کند. سم الیوت با سبیل و صدای درشت خود، به سمبلی از مردانگی سنتی و قدیمی آمریکایی تبدیل شده است.

حرفه بازیگری او از دهه ۶۰ میلادی آغاز شده که در آن، در نقشی کوچک در فیلم Butch Cassidy and the Sundance Kid (بوچ کسیدی و ساندنس کید) بازی کرد. در طی دهه‎ها، او رشته‎ای بی‎پایان از فیلم‎های موفق اکشن و وسترن شامل فیلم‎های کلاسیکی چون Road House (خانه جاده) و Tombstone (سنگ گور) را آغاز نمود که او را به یک بازیگر کابوی اصلی تبدیل کرد.

حال، سم الیوت در جدیدترین نقشش، برجسته‎ترین کار را در دروان افسانه‎ای و طولانی‎اش رقم می‎زند. او به معنای واقعی کلمه، هیتلر و همچنین پاگنده را می‎کشد. اولین پوستر این فیلم منتشر شده که در زیر می‎توانید مشاهده نمایید و این پوستر بازگوکننده چیزهایی است که ما نیاز به شنیدن آن داریم. خلاصه داستان رسمی فیلم نیز بدین شرح است:

“سم الیوت نقش یک کهنه‎سرباز افسانه‎ای جنگ جهانی دوم را بازی می‎کند که سال‎ها قبل، آدولف هیتلر را ترور کرده است. این یک راز خارق‎العاده است که او قادر نیست تا آن را با بقیه دنیا در میان بگذارد. یک روز، اف‎بی‎آی و پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا به سراغ او می‎آیند و از او می‎خواهند تا پاگنده را از پا دربیاورد.”

کارگردانی و نویسندگی این فیلم در دستان رابرت دی کریکافسکی می‎باشد که برای اولین بار است که بر روی صندلی کارگردانی می‎نشیند. جلوه‎های ویژه فیلم نیز توسط برنده دو جایزه اسکار داگلاس ترامبول ساخته خواهد شد. دیگر بازیگران فیلم نیز شامل ایدن ترنر، کیتلین فیتزجرالد و ران لیوینگستون می‎باشد.

پوستر فیلم The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot (مردی که هیتلر و سپس پاگنده را کشت)

فیلم The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot (مردی که هیتلر و سپس پاگنده را کشت)
فیلم The Man Who Killed Hitler and Then The Bigfoot (مردی که هیتلر و سپس پاگنده را کشت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *