خانه آخرین خبرها کمپانی سونی در حال توسعه فیلم Silk (سیلک) است

کمپانی سونی در حال توسعه فیلم Silk (سیلک) است

۰
فیلم Silk (سیلک)

بیاتومگ – بنابر گزارش‎ها، کمپانی سونی پیکچرز در حال توسعه یک فیلم نسخه‎فرعی دیگر از دنیای مرد عنکبوتی می‎باشد و این بار، آنها کاراکتر Silk (سیلک) را مدنظر خود قرار داده‌اند. سیلک، یک قهرمانی آمریکایی-کره‎ای نسبتا جدیدی است که توسط همان عنکبوت رادیواکتیویی که پیتر پاکر را به مرد عنکبوتی تبدیل کرد، گاز گرفته شده است.

در حالی که خود کاراکتر مرد عنکبوتی به طور انحصاری تنها در فیلم‎های تولیدی کمپانی مارول استودیو حضور پیدا می‎کند، شخصیت‎های مرتبط با دنیای گسترده او در دنیای کمیک‌های مارول به طور جداگانه در حال پیدا کردن راه خود به سوی پرده سینماها هستند. این فیلم‎های نسخه‎فرعی توسط کمپانی سونی تولید می‎شوند. اولین فیلم نسخه‎فرعی، فیلم Venom (ونوم) است که در اکتبر سال جاری میلادی به اکران درخواهد آمد و به دنبال آن نیز انیمیشن Spider-Man: Into the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: سفر به درون دنیای عنکبوتی) که بر روی نسخه کاراکتر مایلز مورالز تمرکز دارد، در دسامبر امسال بر روی پرده سینماها به نمایش درخواهد آمد.

دیگر فیلم نسخه‎فرعی در برنامه‎های کمپانی سونی، فیلم ابرقهرمان زنانه Silver & Black (سیلور و بلک) است که تمرکز خود را بر روی دزد ماهری به نام بلک کت و مزدوری به نام سیلور سِیبل قرار می‎دهد. دیگر فیلم‎های در حال توسعه نیز شامل فیلم ترسناک و اکشن Morbius the Living Vampire (موربیس خون‎آشام زنده)، Nightwatch (نایت‎واچ)، Mysterio (میستریو) و Kraven (کریون) می‎باشد.

فیلم Silk (سیلک)
فیلم Silk (سیلک)

به تازگی نیز گزارش شده که کمپانی سونی فیلم سیلک را نیز به لیست در حال رشد خود از فیلم‎های نسخه‎فرعی دنیای مرد عنکبوتی اضافه کرده است. بنابراین، فیلم سیلک دومین فیلمی نسخه‎فرعی سینمایی دنیای مرد عنکبوتی خواهد بود که نقش اصلی آن یک کاراکتر زن می‎باشد، مگر اینکه فیلم سیلور و بلیک دیرتر از این فیلم ساخته شود.

کاراکتر سیلک در آوریل سال ۲۰۱۴ توسط نویسنده کتاب‎‎های کمیک مرد عنکبوتی شگفت‎انگیز، دن اسلات، خلق شد. سیلک، دانش‎آموز دبیرستانی به نام سیندی مون بود که توسط همان عنکبوتی گزیده شد که پیتر پارکر را به مرد عنکبوتی تبدیل کرده بود. او برای مدتی طولانی تنها یک کاراکتر مکمل بود تا اینکه محبوبیتش در میان طرفداران سبب شد تا کتاب‎های کمیک مستقل خود را بدست بیاورد. لازم به ذکر است که نقش سیندی مون در فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) توسط تیفانی اسپنسن ایفا شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *